Bláznivý cyklovýjazd si môžete vychutnať už v sobotu 6. apríla. Pri tejto akcii nejde o výkony, ale o spoločne strávený čas s ľuďmi rovnakej krvnej skupiny. Výjazd je vhodný aj pre rodiny s deťmi. Zraz a registrácia sa uskutoční v Parku miniatúr v Podolí. Na výber máte dve trasy.

Tento rok to už bude tretí ročník príjemnej akcie, ktorú organizuje Slovenský cykloklub. Registrácia v Parku miniatúr v Podolí prebieha od 8:00 do 9:30 h. Štart je naplánovaný na pol desiatu, keď sa cyklisti vydajú smerom k Čachticiam. Tu sa potom rozdelia na 2 skupiny podľa vybranej trasy. Jednotka je pre horské bicykle, dvojka vedie po ceste.

Trasa č.1 – 20,7 km – prevýšenie 499 m – MTB:

Čachtický hrad – singletrail do Višňového – Hrachovište – naspäť na hrebeň – Salášky – Ošmek – Podolské kopanice – po asfaltke Parku Miniatúr.

Trasa č.2 – 25,3 km – prevýšenie 445 m – cestná trasa:

Čachtice – Višňovská dolina – Višnové – Hrachovište – Krajné – Ošmek – Podolské kopanice – Podolie – Park miniatúr.

V cieli na vás bude čakať voňavý a chutný gulášik, občerstvenie (pivo/nealko), tombola, suveníry, miniatúry a  dobrá nálada. Štartovné je 10 € a zahŕňa energiu na cestu, pitný režim, guláš, pivo (alko/nealko), 1 lístok do tomboly, vstup do Parku miniatúr a malý darček. Deti do 12 rokov majú štartovné zdarma.

Online registrácia https://www.mtbiker.sk/kalendar/2019/3403/blaznivy-cyklovyjazd/registracia. Viac info tiež na FB udalosti.

-inf- Foto: MTBiker

About PNky.sk

Redakcia:
Martin Palkovič – zodpovedný redaktor
redakcia@pnky.sk

Inzercia:
inzercia@pnky.sk
Cenník inzercie

Vydavateľ:
HPA, s.r.o .
Bodona 768/48
92101 Piešťany
Slovenská republika
IČO: 47 465 972