Benefičný Športový ples opäť podporí malú Dominiku

Benefičný Športový ples opäť podporí malú Dominiku

8. decembra 2018 Off Od PNky.sk

Občianske združenie Úsmev pre druhých v spolupráci s PFK Piešťany a Asociáciou športových klubov Piešťany, ako aj Nadáciou ZSE a Asociáciou pomoci postihnutým APPA pripravuje na 9. februára budúceho roka opäť benefičný Športový ples. Jeho výťažok bude venovaný dvojročnej Piešťanke Dominike s genetickým syndrómom Cornelia de Lange.

Ples sa uskutoční v Piešťanskom pivovare ŽiWell. Hosťom večera bude  huslista a virtuóz Marco Rajt, ktorý si počas hostí pripravil špeciálne prekvapenie. O zábavu sa bude starať taktiež DJ PT Sound.  

Okrem tancovania sa budete môcť zabaviť pri spoločnom fotení fotobúdkou Vyletí vtáčik, vďaka ktorej získate kreatívne fotografie pre každého účastníka priamo na mieste i neskôr v elektronickej podobe. Pripravená je tiež bohatá tombola plná športových i nešportových vecí, darov od piešťanských rodákov, profesionálnych športovcov i miestnych či nadnárodných firiem. 

Výťažok z plesu v podobe zisku z predaja tombolových lístkov ako aj  z obratu na bare Piešťanského pivovaru bude venovaný dvojročnej Piešťanke Dominike s genetickým syndrómom Cornelia de Lange a viacnásobným postihnutím. Peniaze budú použité na rehabilitačné cvičenia a kompenzačnú pomôcku na náhradnú komunikáciu. 

Dátum a čas: 9.2.2019 o 18:00 h

Miesto: Piešťanský Pivovar, Rekreačná 3, Lodenica

Ceny lístkov: 35 euro / osobu

Registrovať a rezervovať si lístok môžete tu.

PR