Connect with us

Koktail

Beckov opäť zažiari slávnosťami, zahrať prídu viaceré hviezdy

Published

on

Záverečné minúty do vytúženého posledného zvonenia pred prázdninami sa pomaly blížia, prinesie totiž dočasné zbohom školským laviciam a všetkým povinnostiam. Všetky deti sa radujú a dospelí tak trochu s nimi. Leto už dávno presvedčilo všetkých, že je tu a v plnej nádhere. Začína čas radovánok, oddychu a najmä nepredvídateľných dobrodružstiev. Jedno z nich môžete zažiť v termíne 14. až 16 júla v Beckove, kam sa po roku vrátia legendárne Beckovské Slávnosti. Koncerty odohrajú napríklad No Name, Peter Nagy a Indigo, MF, Nora Caruso, Družina, Sima Martausová a Kandráčovci. 

V lone nádhernej prírody, nad ktorou sa pyšne vypína starobylý hrad, sa v horúci júlový víkend aj posledná zabudnutá ulička premení na rozprávkovú. Na každom kroku už stáročia striehnu okamihy plné napätia a dobrodružstiev. Liečivá atmosféra pradávnych vekov a opojná vôňa šťavnatých dobrôt, spoľahlivo nasmerujú nos aj najnáročnejšieho gurmána a dobrodruha. Žiadne hrdlo nezostane suché. Lahodný mok bude pretekať stolmi, rovnako ako dobrá nálada.

Pokrm pre dušu aj telo pre každého.

Advertisement
Hello GPT

Neobávajte sa! Nemajte strach! Budete svedkami ako sa kúsky kože, látky, dreva a kovu menia v šikovných rukách na malé zázraky. Slávni majstri remesiel zo všetkých kútov Slovenska predvedú jedinečné umenie. Nebude núdza ani na onakvejšie talenty, chýbať nebudú ani Svetoznáme Majstrovstvá sveta v hode vidlami 2017. Kto by ich nepoznal?! Víťaz sa vždy vykúpe v obdivných pohľadoch spanilých slečien, alebo aspoň v závistlivom zazeraní súperov.

Diskusné fóra na aktuálne i trochu nezvyčajné témy. Prednášky o mimozemských civilizáciách a o domácnostiach bez odpadu sa vám prvýkrát nebudú zdať ako z iného sveta. Nafukovacie kráľovstvo pre najmenších nezbedníkov sa tento rok nafúkne na hotové impérium. Nekonečné šmykľavky a trampolíny len veľmi ťažko opustíte. Úsmevy od ucha k uchu najmenších ratolestí budú najväčšou odmenou. Udatní rytieri na hrdých tátošoch budú po tieto dni ešte nepremožiteľnejší. Svoje ohromné šiatre rozvinú do nebývalej šírky. Nebudú chýbať ani lovecké psy a skrotené lietajúce dravce. 

Viac info na : www.doubleagency.sk

Advertisement
Hello GPT

-TS Double Agency-

Advertisement
Hello GPT
Pokračovať v čítaní
Advertisement Hello GPT

Populárne články