Piešťanský pivovar sa v piatok 15. júla opäť prenesie do čias gentlemanov a dám, chystá sa totiž ďalšia Swingová tančiareň. Na elegantnom večierku budú znieť melódie 20. až 50. rokov minulého storočia. O špeciálne swingové výbery sa postarajú B-Swing lektori a chýbať nebude ani živá kapela, roztancujú vás špičkoví hudobníci z Gabriel Jonáš Swingtet. Lektori Janči & Stell otvoria swingový večer už tradične tanečným workshopom Charlestonu. Okrem toho sú na pláne od 26. júla do 10. júna aj ďalšie swingové kurzy v Kursalone.

IMG_0436_resize

B-SWING
Projekt B-Swing tvorí osem nadšencov swingu. V rámci tanečných kurzov lektori vyučujú Solo Charleston, Lindy Hop a Boogie-Woogie. B-Swing vytvára komunitu priaznivcov swingovej hudby, módy a tanca. V Bratislave, kde pôsobí, pravidelne poriada swingové tančiarne v štýlových kaviarňach či pod holým nebom. Viac na www.b-swing.sk.

IMG_0972_resize

GABRIEL JONÁŠ SWINGTET
Špičkoví hudobníci vnesú na tančiareň swingové melódie, s ktorými sa ľahúčko pretancujete do čias elegantných i roztopašných tančiarní.

FOTOKÚTIK | DRESSCODE
Pre 20. až 50. roky bola príznačná elegancia. Šaty, klobúky, rukavičky, pánske obleky a motýliky. Vyberte zo šatníka svoj najlepší dobový kúsok! Na mieste bude i špeciálny swingový fotokútik, ktorý zabezpečí Fotoateliér Tretí zľava. Fotku si môžet dať na mieste vytlačiť a odniesť si tak milú spomienku.

-lt/Zdroj: B – Swing/Foto: archív-

About PNky.sk

Redakcia:
Martin Palkovič – zodpovedný redaktor
redakcia@pnky.sk

Inzercia:
inzercia@pnky.sk
Cenník inzercie

Vydavateľ:
HPA, s.r.o .
Bodona 768/48
92101 Piešťany
Slovenská republika
IČO: 47 465 972