Hortenzie, chryzantémy, dálie, lesné plody a dokonca aj rôzne huby sú hlavným materiálom použitým na výstave s názvom Odetá do kvetov, ktorá potrvá v piešťanskom Auparku do 28. septembra.

vystava_saty_kvety1Módny návrhár a florista Róbert Bartolen unikátnym spôsobom spojil svoje dve vášne a návštevníkom nákupného centra predstavuje šaty, topánky, kabelky, šperky a iné doplnky. Ich zásadnou súčasťou sú kvety, ktoré u nás rastú na pomedzí leta a jesene.

Vystavený model šiat a doplnky, ktoré sú autorskými dielami Róberta Bartolena nie sú len estetickým gestom, ale skutočne sa dajú nosiť a používať. „Modely s využitím kvetov vytváram na objednávku, takže sú určené dámam, ktoré budú tieto prírodné kúsky skutočne nosiť.“

Unikátne šaty alebo šperky, ktoré sú hojne dekorované kvetmi, lesnými plodmi a inými rastlinami si dámy od úspešného návrhára a floristu objednávajú najmä na špeciálne príležitosti, napríklad svadby, plesy alebo oslavy. Modely sú tiež obľúbeným objektom fotografov pre ich nepopierateľnú krásu, krehkosť a poetickosť.

Text a foto: Tlačová správa Aupark

REKLAMA

pnky_1-ab-contact-sept

About

Redakcia:
Martin Palkovič – zodpovedný redaktor
redakcia@pnky.sk

Inzercia:
inzercia@pnky.sk
Cenník inzercie

Vydavateľ:
HPA, s.r.o .
Bodona 768/48
92101 Piešťany
Slovenská republika
IČO: 47 465 972