Slovensko navštívi katolícky laický evanjelizátor z Austrálie Alan Ames. Životný príbeh o tom, ako sa v jeho živote prejavila Láska a ako sa z násilníckeho človeka, neskôr majstra bojových umení, napokon stal Boží služobník, ktorý žije hlboký modlitbový život a je obdarovaný darom uzdravovania, môžete spoznať 31. augusta v kostole sv. Štefana kráľa v Piešťanoch.

Alan Ames sa narodil v r. 1953 vo veľmi chudobnej rodine v Londýne. Ako mladík sa stal členom motorkárskeho gangu, bol násilníkom, plný agresie a k tomu sa pridal alkohol. Závidel a nenávidel každého, kto mal čo len o čosi viac ako mal on. Bol bez perspektívy do života. Ako veľmi mladý sa oženil a s manželkou sa odsťahovali do Austrálie, aby začali nový život. To však jeho problém s alkoholom nevyriešilo.

Pracoval vo farmaceutickej firme, no jeho vnútro rebela ho stále viedlo do extrémov. Začal sa mimoriadne tvrdo venovať bojovým umeniam, až získal 4 čierne opasky a v r. 1992 sa ako kapitán austrálskeho mužstva zúčastnil majstrovstiev sveta v Japonsku. Boh a Cirkev nemohli byť od neho ďalej, tieto pojmy mu vôbec nič nehovorili.

Onedlho nato však začal počuť hlas, ktorý mu hovoril, že je hlasom Božieho anjela a žiadal ho, aby sa obrátil. Počúvol, začal sa modliť, čítať Sv. písmo, žiť sviatostne. Prišlo obrovské obrátenie vďaka úžasnej Božej milosti.

Teraz je Alan  evanjelizátorom. Chodí po svete, svedčí o svojom obrátení, o láske k sviatostiam a katolíckej viere, modlí sa s tými, ktorí to potrebujú. 

Okrem toho Alan Ames napísal aj trilógiu o Ježišovom živote – Ježišovými očami, v ktorej sám Ježiš rozpráva o svojom účinkovaní pred príchodom do Jeruzalema a svojou smrťou. Je to fascinujúce čítanie, dostupné aj v slovenčine a bude k dispozícii na stretnutí s Alanom. V pláne je preložiť do slovenčina aj ďalšie jeho knihy.

Alan Ames na Slovensku

Pruské, kostol sv. Petra a Pavla – 30. august 2018 o 17.00

Piešťany, kostol sv. Štefana kráľa – 31. august 2018 o 17.00

Akcia začne svätou omšou o 17.00 h, nasledovať bude svedectvo a adorácia. Pri nej bude Alan prosiť Pána za jednotlivcov o uzdravenie tela a duše. Dostupné budú aj jeho knihy so zážitkami s Bohom. 

Zdroj: modlitba.sk

About PNky.sk

Redakcia:
Martin Palkovič – zodpovedný redaktor
redakcia@pnky.sk

Inzercia:
inzercia@pnky.sk
Cenník inzercie

Vydavateľ:
HPA, s.r.o .
Bodona 768/48
92101 Piešťany
Slovenská republika
IČO: 47 465 972