BlogyJúlia Virágová

Blog Júlie Virágovej: Predvolebný čas – čas splnených prianí?!

By 29. septembra 20107 septembra, 2011No Comments

Úprimne poviem, takú rýchlosť som ani nečakala. V parku za  Billou nám „vyrástli“ lavičky. A hneď dve. Takto si predstavujem starostlivosť o potreby občanov. Len škoda, že väčšinou je táto starostlivosť len pred voľbami a potom sa niekde vytratí…

Keď som ako nezávislá kandidátka zháňala podpisy na petíciu, skoro každý podpisujúci mi povedal, čo by mu vylepšilo život, prípadne čo by mu ho aspoň znormalizovalo. Bežné potreby, na ktoré ma ľudia upozorňujú ani nevyžadujú veľké finančné náklady, ba niektoré by nestáli vôbec nič. Bola by som rada, keby sa o týchto všetkých veciach aspoň viedla plodná diskusia na mestských zastupiteľstvách a hľadali sa možné riešenia. A nie len pred voľbami, ale počas celého volebného obdobia. Nie každý občan môže prísť na mestské zastupiteľstvo, ktoré sa koná raz do mesiaca a začína o 14.00 hodine. Veľa ľudí ani nedokáže vystúpiť pred inými ľuďmi. Preto treba, aby sme si zvolili takého primátora a takých poslancov, ktorí chodia po našich uliciach, ktorých stretávame a môžeme sa s nimi kedykoľvek  porozprávať a požiadať ich o pomoc a hlavne takých, o ktorých vieme, že urobia všetko preto, aby nám pomohli.

Každopádne, za lavičky ďakujeme. Len nech táto starostlivosť o bežných ľudí je prioritou pre celé volebné obdobie tak pre poslancov ako aj primátora.

About

Redakcia:
Martin Palkovič – zodpovedný redaktor
redakcia@pnky.sk

Inzercia:
inzercia@pnky.sk
Cenník inzercie

Vydavateľ:
HPA, s.r.o .
Bodona 768/48
92101 Piešťany
Slovenská republika
IČO: 47 465 972