BlogyJozef Malík

Piešťany sú skutočne mestom snov!

By 16. mája 2013No Comments

Na ploche v počítači mám jednu panoramatickú fotku. Veľa ľudí sa ma často opýta, že kde to je fotené? Keď odpoviem, že to je predsa v Piešťanoch, ostanú zarazení. Znamená to, že už vôbec neregistrujeme ako vyzerá naše mesto?
wpano0076-84Zdá sa, že sme úplne prestali vnímať koľko úžasných možností tu máme, nehovoriac o obrovskom potenciáli Piešťan, ktorý ešte stále žiaľ nevieme využívať. Netreba pritom hovoriť o takmer nevyčerpateľných možnostiach na kultúrne, športové alebo rodinné vyžitie. Piešťany sú ideálne miesto na život. Sú zelenou oázou slnka a pohody. Je to dostatočné? Určite nie.

Máme tu mnoho vecí, na ktorých je treba pracovať a vylepšovať, ale musíme si uvedomiť, že Piešťany to nie je iba primátor, poslanci alebo úradníci. Piešťany to sú všetci ľudia žijúci v tomto meste. Povedal som to snáď už asi 1000-krát a budem to opakovať donekonečna. Všetko je to vždy o ľuďoch. Od nás všetkých záleží, ako bude naše mesto vyzerať. Každý jeden má právo, ale aj povinnosť spraviť niečo preto, aby v Piešťanoch neskapínal pes, bolo alebo fungovalo to, či ono. Kde sú všetci tí nespokojní ľudia, keď je nejaká brigáda a môžu priložiť ruku k dielu, aby sa niečo zmenilo? Kde sú všetci tí kritici, keď môžu oficiálne vyjadriť svoj názor? Možno nestíhajú, lebo celý čas doma komentujú články na PNkách… :-)

Autor: Jozef Malík   Foto: ht

About PNky.sk

Redakcia:
Martin Palkovič – zodpovedný redaktor
redakcia@pnky.sk

Inzercia:
inzercia@pnky.sk
Cenník inzercie

Vydavateľ:
HPA, s.r.o .
Bodona 768/48
92101 Piešťany
Slovenská republika
IČO: 47 465 972