Marketingové praktiky vládnej strany sú čoraz viac populárnejšie aj v Piešťanoch

Marketingové praktiky vládnej strany sú čoraz viac populárnejšie aj v Piešťanoch

30. marca 2015 Off Od PNky.sk

Gertrúda Mrázová, Juiliet Presley a mnohé ďalšie zaujímavé mená začali v poslednej dobe zaplavovať facebookové stránky. Nebolo by na tom  nič zvláštne,  ak by tieto osoby aj skutočne existovali a založili si profil pre svojich virtuálnych priateľov. Tu je však cieľ zrejme úplne odlišný.

2015-03-30 09.09.52

REKLAMA

kia-042015-500

Založiť účet, stiahnuť si falošnú fotku, pridať si zopár priateľov, najlepšie Piešťancov, aby sa profil tváril ako pravý a aktivity môžu začať. Úloha je úplne jasná, obhajovať kroky jednej strany a čo najviac kritizovať stranu druhú. Je potrebné, za každú cenu sa snažiť strhnúť verejnú mienku v prospech objednávateľa. Praktiky, ktoré už dlhú dobu obľubuje a vo veľkej miere využíva hlavne súčasná vládna strana, sa stali veľmi populárne už pred poslednými voľbami aj u nás v Piešťanoch. Niekto by si myslel, že po voľbách aktivita poľaví, ale opak je pravdou.

P.S. Súvislosť medzi účasťou bývalej šéfredaktorky TV Karpaty, súčasnej hovorkyne mesta na školení „Internet marketing II, propagácia na Facebooku a sociálnych sieťach zo dňa 17.02.2015“ platenú z mestského rozpočtu, je asi len čisto náhodná. Je to logické, spravovať toľko Facebookových profilov, pritom písať články Radnice, ďalej do súkromných inzertných novín Naše Novinky, ktorých nákladné financovanie je zahalené rúškom tajomstva a súčasne „hovorcovať“ si vyžaduje značnú dávku zručnosti a pracovnej efektivity.

 

Odkazy na podivné marketingové aktivity strany SMER

http://www.topky.sk/cl/10/1371977/Sokujuce-dokazy-marketingu-fanusikov-Smeru–Falosni-diskuteri-a-ukradnute-identity-

http://mono.sk/ukradnute-fotky-falosni-blogeri-aj-takto-sa-robi-marketing-v-prospech-smeru/

O periodiku Naše Novinky

http://omediach.blog.sme.sk/c/351101/Trh-zaplavili-nove-noviny-Propaguju-neznamu-stranu-TIP.html

http://www.sme.sk/c/7210813/neznama-strana-tip-ma-velku-kampan-a-nejasne-pozadie.html

http://komentare.hnonline.sk/dnes-pise-150/prepojenie-medical-group-na-stranu-tip-635275

Jozef Malík