V noci zo štvrtka  5. septembra na piatok 6. 9. ukradli zlodeji z areálu autosalónu na Bratislavskej ceste v Piešťanoch predvádzacie vozidlo Renaul Magane GT Line v modrej metalíze. Podarilo sa im to napriek uzamknutej bráne i prítomnosti vrátnika. Ukradli tiež evidenčné čísla z ďalšieho zaparkovaného auta, ktoré zrejme použili na ukradnutý Renault. 

Ku krádeži došlo medzi ôsmou večer, keď bolo auto ešte na svojom mieste a štvrtou hodinou ráno, keď bola zistená manipulácia s bránou. 

„Auto bolo odparkované na mieste pre predvádzacie vozidlá  na dvore – parkovisku priamo pred predajňou v uzamknutom objekte. Plánovali sme ho vystaviť na sobotňajšej akcii na letisku vo Vojenskom historickom múzeu. Auto teda bolo umyté, naleštené a bol na ňom reklamný polep,“ hovorí jeden z prevádzkovateľov predajne. 

Auto slúžiace na predvádzacie účely malo najazdených približne 250 km. Jeho hodnota je viac ako 20-tisíc eur.  Ak ste ho videli, môžete volať majiteľom na 0905 030176. Po vozidle pátra polícia i členovia skupiny HAKA.

-red-

About PNky.sk

Redakcia:
Martin Palkovič – zodpovedný redaktor
redakcia@pnky.sk

Inzercia:
inzercia@pnky.sk
Cenník inzercie

Vydavateľ:
HPA, s.r.o .
Bodona 768/48
92101 Piešťany
Slovenská republika
IČO: 47 465 972