Mesto Piešťany dnes informovalo, že svetelná výzdoba vo fontáne, ktorá bola počas víkendu poškodená hrajúcimi sa deťmi, opäť svieti. Radnica síce na svojej facebookovej stránke informovala, že svetelný objekt bude musieť byť odstránený a sprístupnia ho až na budúci rok, ale napokon všetko dopadlo inak.

Ilustr. foto

„Po zverejnení informácie, že svetelný objekt bol poškodený, sa ozvali ľudia, ktorí boli ochotní pomôcť. Dnes od rána na tom robia na mieste a snáď sa im podarí veci opraviť,“ povedala v utorok 26. novembra Hana Dupkaničová, riaditeľka Služieb mesta Piešťany.

Naozaj sa podarilo. Výzdoba vo fontáne na pešej zóne svietila už včera večer, pričom aby sa neopakovalo behanie detí medzi svetielkami, umiestnili okolo nej čečinu.

Odborní pracovníci SMP pôvodne prostredníctvom Mesta Piešťany informovali, že na opravu budú potrebné súčiastky od výrobcu z Francúzska. Napokon sa objekt podarilo opraviť pracovníkom SMP s ľuďmi z piešťanskej firmy Elemont.

Služby mesta Piešťany tento rok dopĺňali vianočnú výzdobu od spoločnosti BLACHERE Illumiination Central Europe, pričom jej podľa údajov zverejnených na stránke organizácie za dodaný tovar zaplatili cez 11500 eur.

-red- Ilustr. foto. -th-

About PNky.sk

Redakcia:
Martin Palkovič – zodpovedný redaktor
redakcia@pnky.sk

Inzercia:
inzercia@pnky.sk
Cenník inzercie

Vydavateľ:
HPA, s.r.o .
Bodona 768/48
92101 Piešťany
Slovenská republika
IČO: 47 465 972