Gymnázium Pierra de Coubertin sa tento rok pasuje s výberom nového riaditeľa. Po dvoch výberových kolách, kedy rada školy nového riaditeľa nevybrala, napokon vyberal nového šéfa zriaďovateľ. Mal sa ním stať Kamil Moravčík doterajší riaditeľ Základnej školy Milana Rastislava Štefánika v Piešťanoch. Ten si to však napokon rozmyslel a na post nenastúpi.

„Tretie kolo výberového konania prebehlo 21. augusta 2019. V predchádzajúcich dvoch kolách rada školy nového riaditeľa nevybrala. Z troch uchádzačov bol úspešný Mgr. Kamil Moravčík,“ informoval začiatkom septembra riaditeľ Odboru školstva, vedy, výskumu a regionálneho rozvoja Úradu TTSK Stanislav Pravda. Nový riaditeľ mal nastúpiť 1. októbra.

Kamil Moravčík však napokon riaditeľom gymnázia nebude. „Informoval som listom Trnavský samosprávny kraj, že na miesto riaditeľa nenastúpi,“ potvrdil pre pnky.sk K. Moravčík. Podľa jeho vyjadrenia v ňom toto rozhodnutie dozrievalo istú dobu a dôvodom bola hlavne väzba a vzťah k doterajšiemu pôsobisku na základnej škole.

-th-

About PNky.sk

Redakcia:
Martin Palkovič – zodpovedný redaktor
redakcia@pnky.sk

Inzercia:
inzercia@pnky.sk
Cenník inzercie

Vydavateľ:
HPA, s.r.o .
Bodona 768/48
92101 Piešťany
Slovenská republika
IČO: 47 465 972