Mesto Piešťany zverejnilo začiatkom týždňa výzvu, v ktorej prosí miestne firmy a podnikateľov k zabezpečeniu ochranných rúšok či respirátorov pre potreby opatrovateľky a dobrovoľníkov, ktorí budú zabezpečovať nákupy u osamelých seniorov. Dnes samospráva zverejnila poďakovanie viacerým ľuďom, ktorí ušili a dodali ich pre potreby úradu.

„Mestský úrad Piešťany srdečne ďakuje všetkým darcom, ktorí mestskému úradu v tomto týždni darovali nemalé množstvo vlastnoručne ušitých ochranných rúšok. Vami darované rúška posielame do Zariadení sociálnych služieb a sú určené pre ochranu klientov, opatrovateliek a personálu,“ poďakovali na sociálnych sieťach predstavitelia úradu.

„Veľká vďaka patrí Kristíne Schott Žemlovej, pani Zuzane Ruskovej, pani Alžbete Remeňovej, členke Patchworku pani Eliášovej, pani Petrášovej z Trnavskej arcidiecéznej charity, dobrovoľníkom organizovaných pod pánom Miroslavom Berešom, pani Pavle Kublovej a pani Lucii Šebejovej. Všetci si uvedomujeme, aká je momentálna situácia s ochrannými rúškami a o to viac si túto pomoc vážime,“ informovala samospráva. .

-red- Zdroj a foto: FB Mesto Piešťany

About PNky.sk

Redakcia:
Martin Palkovič – zodpovedný redaktor
redakcia@pnky.sk

Inzercia:
inzercia@pnky.sk
Cenník inzercie

Vydavateľ:
HPA, s.r.o .
Bodona 768/48
92101 Piešťany
Slovenská republika
IČO: 47 465 972