Slovenské liečebné kúpele Piešťany sa od úvodu septembra prezentujú novou značkou a logom. Kúpeľné hotely majú v názve namiesto Danubius slovo Ensana. Danubius Hotels Group totiž zmenil názov na Ensana.

Čo viedlo spoločnosť k zmene a či sú s ňou spojené aj zmeny vo vlastníckej štruktúre, zatiaľ firma oficiálne neinformovala. Obchodným partnerom 4. septembra oznámila zmenu názvu, pričom obchodné podmienky zostávajú rovnaké. Ensana sa prezentuje ako sieť kúpeľných hotelov v Českej republike, Maďarsku, Rumunsku a na Slovnensku.

Naďalej funguje webová stránka Danubius Hotels   avšak pribudla tiež stránka Ensana Hotels.  Z jej ponuky oproti Danubius vypadli kongresové hotely v Anglicku, či Maďarsku. Hotely v Piešťanoch majú podľa prezentácie nové názvy a tak napríklad Danubius Health Spa Resort Thermia Palace je po novom Thermia Palace Ensana Health Spa Hotel, alebo Hotel Jalta sa aktuálne volá Jalta Ensana Health Spa Hotel.

V prezentácii hotelov firma uvádza, že zariadenia Ensana  predstavujú jedinečnú príležitosť na zlepšenie zdravia a pohody. „Naša široká ponuka kúpeľných hotelov využíva silu prírodných zdrojov na podporu fyzického zdravia a emocionálnej rovnováhy. Spájame liečebné vlastnosti termálnych a minerálnych vôd, bahna a iných prírodných zdrojov s osvedčenými liečebnými postupmi a modernými diagnostickými metódami. O tieto poznatky sa delíme s našimi hosťami v siedmich európskych destináciách, ktoré dýchajú históriou, kultúrou a krásou,“ informuje sieť Ensana na svojej stránke.

-red- Grafika: Ensana Hotels

About PNky.sk

Redakcia:
Martin Palkovič – zodpovedný redaktor
redakcia@pnky.sk

Inzercia:
inzercia@pnky.sk
Cenník inzercie

Vydavateľ:
HPA, s.r.o .
Bodona 768/48
92101 Piešťany
Slovenská republika
IČO: 47 465 972