AktualitySamospráva

Zomrela poslankyňa Helena Kiššová

By 24. októbra 2013No Comments

Vo veku 64 rokov zomrela poslankyňa mestského zastupiteľstva Helena Kiššová. Vedenie mesta, miestna samospráva a kolegovia vyjadrujú pozostalým úprimnú sústrasť.

[singlepic id=48482 w=320 h=240 float=right]Helena Kiššová pôsobila ako poslankyňa mestského zastupiteľstva v rokoch 2006-2010, pre jej záujem o rozvoj starých Piešťan si ju prvý volebný obvod zvolil za poslankyňu MsZ aj v súčasnom období. Helena Kiššová v zastupiteľstve pôsobila ako nezávislá kandidátka, ktorá sa vždy aktívne zaujímala o rozvoj mesta. Známa bola jej iniciatíva o výstavbu zariadenia pre seniorov, výstavbu detských ihrísk v meste a zlepšiť chcela najmä lokalitu severných Piešťan. O dianie okolo seba sa neprestala zaujímať ani v posledných chvíľach života.

Okrem svojej poslaneckej funkcie si Helena Kiššová svoje pracovné povinnosti plnila ako právnička organizácie Služieb mesta Piešťany, kde pracovala od roku 2005. Kolegovia na ňu spomínajú ako na výborného človeka, ktorý aj napriek dlhodobému vážnemu ochoreniu nikdy neodmietal podať pomocnú ruku. O svojej chorobe a boji s ňou napísala Helena Kiššová aj knihu s názvom „Nepýtaj sa, prečo!“

Helena Kiššová zomrela 23. októbra 2013 vo veku 64 rokov. Rozlúčka s ňou bude 26. októbra o 10:00 h na cintoríne na Žilinskej ceste.

Česť jej pamiatke!

Text a foto: Tlačová správa MsÚ Piešťany

About

Redakcia:
Martin Palkovič – zodpovedný redaktor
redakcia@pnky.sk

Inzercia:
inzercia@pnky.sk
Cenník inzercie

Vydavateľ:
HPA, s.r.o .
Bodona 768/48
92101 Piešťany
Slovenská republika
IČO: 47 465 972