V pondelok 7. januára po ťažkej chorobe zomrela Monika Melicháčová, dlhoročná riaditeľka Gymnázia sv. Michala Archanjela v Piešťanoch. Rodina sa s ňou len v úzkom kruhu rozlúči už zajtra. V pondelok 21. januára o 16:00 h sa uskutoční zádušná svätá omša, kde sa môže prísť rozlúčiť širší okruh priateľov a známych.

Monika Melicháčová počas osláv dvadsiateho výročia Gymnázia sv. Michala Archanjela s nedávno zosnulým bývalým riaditeľom Gymnázia Pierra de Coubertina Ivanom Luknárom

Monika Melicháčová pôsobila na Gymnáziu sv. Michala Archanjela od jeho založenia v roku 1992. Bola učiteľkou angličtiny a slovenčiny. V roku 2000 stala jeho riaditeľkou. Okrem pedagogickej činnosti sa snažila o zlepšovanie technického a materiálneho zázemia školy.  Pod jej vedením na škole prebiehal bohatý a pestrý program jednak v oblasti študentských výmien, ale i spoznávania krajín a miest, ako aj v športovej oblasti a podpore tradícií školy.

„Nebola odmeranou riaditeľkou, ktorá manažuje chod školy, ona svojich študentov poznala, zaujímala sa o to, čo prežívajú, čím žijú a čo ich trápi a tešila sa z ich úspechov,“ spomínajú bývalí študenti i kolegovia z pedagogického zboru.

Po ukončení pôsobenia na gymnáziu sa venovala práci školskej inšpektorky.

Česť jej pamiatke!

-red- Foto: FB MM, -mp-

About PNky.sk

Redakcia:
Martin Palkovič – zodpovedný redaktor
redakcia@pnky.sk

Inzercia:
inzercia@pnky.sk
Cenník inzercie

Vydavateľ:
HPA, s.r.o .
Bodona 768/48
92101 Piešťany
Slovenská republika
IČO: 47 465 972