Poslanci pred prázdninami schválili aj zmeny v predstavenstvách a dozorných radách spoločností, kde má mesto svojich zástupcov a v niektorých boli ešte bývalí poslanci a vedenie. Výmena by sa mala dotknúť Rezortu Piešťany, eseročky ŠHK 37 a akciovej spoločnosti Letisko.

letisko3V oblastnej organizácii cestovného ruchu  Rezort Piešťany nominovalo mesto do dozornej rady namiesto primátora Miloša Tamajku poslanca Martin Valo (nezávislý). Bývalého primátora Rema Cicutta by mal nahradiť v predstavenstve súčasný poslanec Peter Tremboš (nezávislý – Klub Spoločne pre Piešťany).  Tremboš pôsobí ako predseda Komisie pre stratégiu a rozvoj Mestského zastupiteľstva.

Eseročke ŠHK 37 schválili poslanci ako nových členov dozornej rady nezávislých poslancov Denisa Kristeka, Jozefa Drahovského a Elišku Gockú namiesto bývalých členov zastupiteľstva Mariána Dubovského, Evy Kolárikovej a súčasnej poslankyne Ivety Babičovej (SDKÚ), ktorá sa nedávno tejto funkcie vzdala.

Ako zástupcu mesta Piešťany do predstavenstva spoločnosti Letisko Piešťany, a.s nominovali na návrh najväčšieho poslaneckého klubu Spoločne pre Piešťany Mareka Drábika.  Do dozornej rady letiska odporúčali prítomní viceprimátora Michala Hyneka.

-red-, foto: archív PNky

About PNky.sk

Redakcia:
Martin Palkovič – zodpovedný redaktor
redakcia@pnky.sk

Inzercia:
inzercia@pnky.sk
Cenník inzercie

Vydavateľ:
HPA, s.r.o .
Bodona 768/48
92101 Piešťany
Slovenská republika
IČO: 47 465 972