Polícia prosí ľudí o pomoc pri pátraní po nezvestnej Zuzane Horváthovej. 49-ročná žena pochádza z Jaslovských Bohuníc, ale momentálne žije v obci Šúrovce, okres Trnava. AKTUALIZOVANÉ: Polícia informovala, že hľadaná žena bola vypátraná v Trnave.

Naposledy ju videl jej priateľ v pondelok ráno pred tým, ako odišiel do práce. Podľa jeho slov mala Zuzana neskôr odísť na poobednú službu.

Policajti však zistili, že firma, ktorá ju zamestnáva, je od piatku zatvorená. Pri odchode žena nechala svoj mobilný telefón doma a viac sa nikomu známemu neozvala.

Takéto správanie, je podľa jej blízkych, pre ňu neobvyklé. Zuzana Horváthová je 170 cm vysoká, má stredne krátke vlasy tmavočervenej farby a zelené oči.

„Pani Horváthová sa môže pohybovať v Trnave ale aj v iných mestách po celom Slovensku. Pokiaľ ste ženu videli, alebo viete kde, prípadne s kým, sa zdržiava, zavolajte na telefónne číslo 158, alebo nás kontaktujte cez správu na Facebooku Polícia SR – Trnavský kraj,“ uvádza Krajské riaditeľstvo Policajného zboru v Trnave na sociálnej sieti.

Zdroj: KR PZ v Trnave

About PNKYSK

Redakcia:
Martin Palkovič – zodpovedný redaktor
redakcia@pnky.sk

Inzercia:
inzercia@pnky.sk
Cenník inzercie

Vydavateľ:
HPA, s.r.o .
Bodona 768/48
92101 Piešťany
Slovenská republika
IČO: 47 465 972