Connect with us

Aktuality

Žena zo Šúroviec odišla z domu a viac o nej nikto nepočul

Published

on

Polícia prosí ľudí o pomoc pri pátraní po nezvestnej Zuzane Horváthovej. 49-ročná žena pochádza z Jaslovských Bohuníc, ale momentálne žije v obci Šúrovce, okres Trnava. AKTUALIZOVANÉ: Polícia informovala, že hľadaná žena bola vypátraná v Trnave.

Naposledy ju videl jej priateľ v pondelok ráno pred tým, ako odišiel do práce. Podľa jeho slov mala Zuzana neskôr odísť na poobednú službu.

Advertisement
Hello GPT

Policajti však zistili, že firma, ktorá ju zamestnáva, je od piatku zatvorená. Pri odchode žena nechala svoj mobilný telefón doma a viac sa nikomu známemu neozvala.

Takéto správanie, je podľa jej blízkych, pre ňu neobvyklé. Zuzana Horváthová je 170 cm vysoká, má stredne krátke vlasy tmavočervenej farby a zelené oči.

Advertisement
Hello GPT

„Pani Horváthová sa môže pohybovať v Trnave ale aj v iných mestách po celom Slovensku. Pokiaľ ste ženu videli, alebo viete kde, prípadne s kým, sa zdržiava, zavolajte na telefónne číslo 158, alebo nás kontaktujte cez správu na Facebooku Polícia SR – Trnavský kraj,“ uvádza Krajské riaditeľstvo Policajného zboru v Trnave na sociálnej sieti.

Zdroj: KR PZ v Trnave

Advertisement
Hello GPT
Advertisement
Hello GPT
Pokračovať v čítaní
Advertisement Hello GPT

Populárne články