Hneď k dvom nehodám bola dnes ráno privolaná polícia. Pri jednej z nich sa prevrátila na bok sanitka. Prevážanej pacientke sa našťastie nič nestalo.

P1200060

„Polícia dokumentovala ráno, krátko po 8.00 h dopravnú nehodu, ktorá sa stala za mostom na ceste z Leopoldova do Trakovíc. 39-ročná vodička auta Citroen Berlingo pravdepodobne nedala prednosť sanitke, keď vychádzala od liehovaru. V snahe zabrániť zrážke, sa sanitka prevrátila na bok. V tom čase sa v sanitke nachádzala pacientka, ktorú sanitka prevážala. Našťastie sa nikomu nič vážne nestalo. Vodička bola po nehode prevezená na jednorazové ošetrenie. Polícia pri nehode alkohol nezistila. Polícia uložila vodičke na mieste pokutu v zmysle zákona.“ uviedla krajská policajná hovorkyňa Mária Linkešová.

K ďalšej nehode v Leopoldove bola polícia privolaná krátko pred 10.00 h. „V križovatke ulíc Štúrova a 1. mája došlo pravdepodobne z nepozornosti k stretu vodiča Škody Roomster s cyklistom. Nik zo zúčastnených sa nezranil. Nakoľko sa nehoda zaobišla bez zranenia a alkoholu, polícia spísala záznam o škodovej udalosti,“ informovala hovorkyňa.

Zdroj: KR PZ Trnava Foto: KR HaZZ Trnava

About

Redakcia:
Martin Palkovič – zodpovedný redaktor
redakcia@pnky.sk

Inzercia:
inzercia@pnky.sk
Cenník inzercie

Vydavateľ:
HPA, s.r.o .
Bodona 768/48
92101 Piešťany
Slovenská republika
IČO: 47 465 972