Z brutálneho útoku na tuningovom zraze je podozrivý policajt

26. júna 2013 Off Od

Vyšetrovanie prípadu napadnutia mladej dvojice na tuningovom zraze v Piešťanoch prevzala inšpekcia ministerstva vnútra. Znamená to, že je z neho podozrivý príslušník policajného zboru.

[singlepic id=42660 w=320 h=240 float=left]O incidente, ktorý sa stal v piatok okolo polnoci na Carat Tuning Party sme informovali včera. Mladú dvojicu mala napadnúť skupina opitých mužov, pričom jeden z nich im spôsobil vážne zranenia. Roman (29) bol so silným otrasom mozgu a zlomeninami lícnych kostí prevezený do nemocnice v Trnave a neskôr do Bratislavy. Jeho priateľka Martina (26) po silnom údere stratila vedomie.

„Dnešným dňom bolo vyšetrovanie tohto incidentu odstúpené na inšpekciu ministerstva vnútra,“ uviedla dnes hovorkyňa trnavskej polície Martina Kredatusová, ktorá ešte včera televízii Markíza nepotvrdila ani nevyvrátila, že podozrivým je príslušník policajného zboru.

Prevzatie vyšetrovania prípadu inšpekciou však dosvedčuje, že naozaj ide o policajta. „Podľa našich informácií najagresívnejší útočník by mal byť policajt z trnavskej pohotovostnej motorizovanej jednotky Martin A.,“ napísala dnes pluska.sk.

Ministerstvo vnútra iba potvrdilo, že inšpekcia prípad vyšetruje. Konkrétne otázky o tom, či boli voči podozrivému vyvodené nejaké sankcie a aký trest mu hrozí, nechalo bez odpovede.

Text a ilustr. foto: Martin Palkovič

REKLAMA

bike-centrum