Príležitosť nakúpiť nápadité darčeky od lokálnych výrobcov a predajcov, či možnosť stretnúť sa s priateľmi pri dobrom jedle a nápojoch, využilo pred Vianocami množstvo ľudí. V prvý deň ich bolo dokonca toľko, že ešte ďaleko pred „záverečnou“ sa vypredali burgre v stánku na dvore Elektrárne. Taká bola prvá Winterparáda.

Organizátori nezabudli ani na deti, pre ktoré bol prichystaný priestor kde sa konali workshopy pod vedením ľudí z Mestskej knižnice Piešťany. Deti si tu mohli vyrobiť vlastné vianočné ozdoby, alebo sa započúvať do pekných rozprávok.

Predajcovia ponúkali originálne športové oblečenie, zimné aj letné doplnky, tašky, obuv, šperky, prírodnú kozmetiku či detské hračky a knihy. Návštevníci si mohli vybrať  tiež veci vo Winterparádnom sekáči, či nájsť niečo zaujímavé v antikvariáte.

Nápad zogranizovať Winterparádu vznikol pri limonáde jedného slnečného dňa na piešťanskej riviére:) Prvá myšlienka bola vytvoriť novú platformu pre Piešťany, ktorá sa tu ešte neorganizuje a tou je podpora predaja zaujímavého lokálneho dizajnu a prezentácia miestnych gastro prevádzok.  Všetko sa to udialo v unikátnych priestoroch historickej Elektrárne Piešťany. Po úspechu, ktorú prvá Winterparáda zaznamenala organizátori už chystajú jej ďalšiu edíciu a podľa ich slov nebude na ňu treba čakať do ďalších Vianoc.

Atmosféru si môžete vychutnať na fotografiách Radka Hradila:

-th-

About PNky.sk

Redakcia:
Martin Palkovič – zodpovedný redaktor
redakcia@pnky.sk

Inzercia:
inzercia@pnky.sk
Cenník inzercie

Vydavateľ:
HPA, s.r.o .
Bodona 768/48
92101 Piešťany
Slovenská republika
IČO: 47 465 972