Aktuality

Web visitpiestany.sk spustili zatiaľ provizórne

By 6. februára 20137 februára, 2013No Comments

Deň pred štartom pražského veľtrhu cestovného ruchu začala fungovať web stránka Rezortu Piešťany. Návštevníci sa zatiaľ prostredníctvom nej dostanú iba na stránky členov združenia.

[singlepic id=39695 w=520 h=340 float=center]

 

QR kódy odkazujúce na adresu visitpiestany.sk sú vytlačené na propagačných materiáloch, ktoré Rezort Piešťany ponúkal už na ITF Slovakiatour v Bratislave. Vtedy ešte adresa visitpiestany.sk nefungovala. Pred štartom Holiday World Praha požadovali zástupcovia členských subjektov jej spustenie.

Provizórne začala stránka fungovať 6. februára. Jej jediným obsahom sú odkazy na webstránky zakladajúcich členov Rezortu Piešťany, kontaktné údaje a upozornenie: Na stránke sa pracuje. Ďakujeme za pochopenie.

„Konečný vizuálne nebude takýto. Ide len o dočasnú kryciu stránku. Ostatné funkcie sa budú spúšťať postupne. Budú tam vyhľadávacie funkcie, kalendár podujatí a mnohé ďalšie. Finálna verzia bude vyzerať úplne inak,“ informovala riaditeľka organizácie Katarína Hallová.

REKLAMA

fitness sity dieta

Dodala, že vývoj web stránky zabezpečuje firma Netmarketer, s. r. o. Podľa dostupných referencií spolupracuje táto spoločnosť v oblasti internetového marketingu napríklad s cestovnou kanceláriou Globtour, lyžiarskym strediskom Vrátna, serverom ski.sk a internetovým katalógom relaxos.sk.

Túto firmu vybrali zástupcovia členských subjektov. „Pätnástim spoločnostiam boli poslané žiadosti o cenové ponuky. Vyberalo sa nie len na základe ceny, ale aj na základe technických údajov a grafického spracovania predošlých projektov prihlásených účastníkov,“ uviedla riaditeľka. K predpokladanej výške nákladov sa nevedela vyjadriť.

Na visitpiestany.sk sa užívatelia dostanú aj prostredníctvom QR kódu. Potrebujete na to smartfón s aplikáciou, ktorá umožní nasnímanie. 

[singlepic id=39694 w=320 h=240 float=center]

Text: Martin Palkovič

About

Redakcia:
Martin Palkovič – zodpovedný redaktor
redakcia@pnky.sk

Inzercia:
inzercia@pnky.sk
Cenník inzercie

Vydavateľ:
HPA, s.r.o .
Bodona 768/48
92101 Piešťany
Slovenská republika
IČO: 47 465 972