Aktuality

Výtlky robia z ciest tankodróm

By 18. februára 2013No Comments

Tuhá zima vozovku tento rok nešetrila. Nadpriemerné množstvo snehových dní a striedanie mínusových a plusových teplôt vzduchu sa naplno prejavili v uplynulých dňoch.

[singlepic id=39942 w=520 h=340 float=center]

 

Po roztopení snehu sa na cestách objavili výtlky, na ktoré si musia vodiči dávať poriadny pozor. Kvôli bezpečnosti by sa im mali vyhýbať, ale pri vyššej rýchlosti môžu ohroziť aj ostatných účastníkov cestnej premávky. Niektoré jamy sú dokonca kompletne zaliate vodou, takže šofér nemôže odhadnúť ich hĺbku. Odborníci odporúčajú hlavne opatrnosť a prispôsobenie rýchlosti jazdy stavu vozovky.

REKLAMA

fitness sity dieta

Niektoré z nebezpečných dier na piešťanských cestách sme odfotili a lokalizovali na mape. Na výtlky si treba dávať pozor na Ulici Andreja Hlinku, Žilinskej a Dlhej. Ďalšie fotografie budeme postupne pridávať aj na základe vašich podnetov. Spolu s fotografiami nám ich môžete posielať na adresu redakcia@pnky.sk. Upozorniť nás môžete aj prostredníctvom Facebooku alebo v komentároch pod článkom. S otázkami ohľadom výtlkov oslovíme aj správcov ciest, ktorí majú povinnosť ich opravovať.

[nggallery id=2147]

Text a foto: Martin Palkovič

About

Redakcia:
Martin Palkovič – zodpovedný redaktor
redakcia@pnky.sk

Inzercia:
inzercia@pnky.sk
Cenník inzercie

Vydavateľ:
HPA, s.r.o .
Bodona 768/48
92101 Piešťany
Slovenská republika
IČO: 47 465 972