Voľný čas detí môžete vyplniť krúžkami v Ahoji

Voľný čas detí môžete vyplniť krúžkami v Ahoji

26. augusta 2015 Off Od PNky.sk

Ak ešte neviete, čo s voľným časom vašich ratolestí mimo školských povinností, skúste záujmové krúžky v Centre voľného času Ahoj na Teplickej ulici v Piešťanoch. Každoročne ich otvárajú desiatky pre školákov, predškolákov, ale aj pre večné deti – integrovaných so zdravotným postihnutím. Od začiatku školského roka je ponuka opäť pestrá a záujemcovia si môžu vybrať športové, dramatické, jazykové či výtvarné krúžky podľa záujmu a veku dieťaťa. Prihlásiť sa môžu do 15. septembra, ale nenechávajte si rozhodnutie na poslednú chvíľu, stavy už môžu byť naplnené.

mp-11-26-12-77541Pre deti predškolského veku otvára Ahoj šesť krúžkov: Keramika, Tvorivé ručičky, Anglický jazyk, Ľudové tance, Materáčik a Športovú gymnastiku.

 

 

Žiaci základných škôl ich majú na výber 23. Z tých tvorivých je to Keramika I. (I. stupeň), Keramika II. (II. stupeň), Dramatický a Výtvarný krúžok, ďalej Modelársky pre chlapcov. Chlapci ocenia aj Počítačové hry či Robotický krúžok. Učenlivejší majú možnosť vzdelávať sa v Nemeckom Anglickom jazyku. Pre všetkých, čo majú radi pohyb či športové zápolenie sú určené napríklad Moderné tance – hip-hop, Mažoretky, Florbal, Stolný tenis, Hádzaná, Futbal pre dievčatá, Rugby, Plavecký, Bedminton či Karate. Ponuku dopĺňajú Šach, Kolky, Strelecký a Rybársky krúžok.

Pre integrovaných sú určené Túlavé topánky a Počítačový klub. Stredoškoláci môžu pokračovať v hre Florbal. Poplatok je 2,50 eura za jeden krúžok na mesiac.

Zdroj: FB CVČ Ahoj Piešťany, foto: A. Drahovská, M. Palkovič