Connect with us

Aktuality

Od volieb uplynuli dva roky, poslanci Spoločne pre Piešťany pozývajú občanov na stretnutie

Published

on

Iniciatíva Spoločne pre Piešťany pozýva na stretnutie s poslancami Mestského zastupiteľstva Mesta Piešťany z klubu Spoločne pre Piešťany. Stretnutie a diskusia pri príležitosti polovice volebného obdobia MsZ sa uskutočnia v piatok 9. decembra 2016 o 18.00 h v Mestskej knižnici mesta Piešťany.

klubspp-stretnutie

„S občanmi sa stretávame pravidelne každý mesiac v rámci poslaneckej kancelárie. Rovnako nie je problém kontaktovať nás kedykoľvek telefonicky, alebo emailom. Keďže však uplynuli dva roky od vtedy, čo sme zasadli do poslaneckých lavíc, radi by sme trochu bilancovali, informovali o aktuálnej situácii, ďalších cieľoch   a zároveň dostali od ľudí spätnú väzbu“ pozýva predseda poslaneckého klubu Tomáš Hudcovič.

Advertisement
Hello GPT

Iniciatíva spoločne pre Piešťany vznikla pred komunálnymi voľbami v roku 2014. Jej cieľom bolo spojiť aktívnych ľudí, ktorým záleží na budúcnosti Piešťany. Zo štrnástich kandidátov, ktorých iniciatíva postavila na hlasovacie lístky za poslancov MsZ sa ich do zastupiteľstva dostalo 11. Aktuálne je v klube Spoločne pre Piešťany 10 poslancov z 21 členného zastupiteľstva, keď sa mandátu vzdala Eva Wernerová, ktorá odišla pracovať na Služby mesta Piešťany. V pôvodnej zostave, ktorá sa dostala do zastupiteľstva došlo k zmene aj pri vzdaní sa mandátu poslancom Jánom Jánošíkom, ktorého nahradil ďalší člen iniciatívy Petr Veverka.

-red/TS-

Advertisement
Hello GPT
Advertisement
Hello GPT
Pokračovať v čítaní
Advertisement Hello GPT

Populárne články