Aktuality

Vianočný bazár: Pre Moniku vyzbierali 1 053 eur

By 15. decembra 2012No Comments

Výťažok z tohtoročného Vianočného bazáru PIWC prispeje 13-ročnej nevidiacej Monike, na pokrytie

liečby jej važnych zdravotných problémov. Organizátorky podujatia z Medzinárodného klubu žien Piešťany (PIWC) považujú vyzbieranú sumu za úspech.

[singlepic id=37664 w=320 h=240 float=left]„Vyjadrujeme úprimné poďakovanie všetkým návštevníkom 7. Vianočného bazáru PIWC a zároveň aj všetkým dobrým a šľachetným ľuďom, ktorí priniesli buď veci na bazár alebo iným spôsobom prispeli k jeho realizácii,“ povedala Jana Macháčová z vedenia klubu.

Atmosféra podujatia bola podľa jej slov veľmi príjemná. „Rozvoniavala kapustnica, ihličie, punč a zázvorový čaj. Popoludní sme si vypočuli niekoľko vianočných piesní.“

Najviac sa predávali výrobky členiek klubu – vianočné aranžmány, bylinky vo vrecúškach s ručnou maľbou, sušené jabĺčka, bižutéria, ale aj tovar z nemeckých butikov.

„Pripravené občerstvenie  malo taktiež dobrý ohlas a míňalo sa veľmi  rýchlo, najmä medovníky a iné sladké dobroty,“ dodala Jana Macháčová.

REKLAMA

Ďalej informovala, že výťažok z podujatia slávnostne odovzdajú nevidiacej Monike 21. decembra o 10.00 h v Piešťanskom informačnom centre.

Veľká vďaka patrí podľa jej slov aj sponzorom a mediálnym partnerom, ktorí sa na príprave podujatia podieľali: Mesto Piešťany, Kursalon, p. Lajcha, Reštaurácia Central, p. Godálová SLK Piešťany, Boutique Vera, Mäsiarstvo Varga, AB Piešťany, Piešťanský týždeň, hudobná skupina Neunámi, p. Jaroslav Šimo, p. Jozef Holovič, Rádio Regina, PNky.sk.

-red-

About

Redakcia:
Martin Palkovič – zodpovedný redaktor
redakcia@pnky.sk

Inzercia:
inzercia@pnky.sk
Cenník inzercie

Vydavateľ:
HPA, s.r.o .
Bodona 768/48
92101 Piešťany
Slovenská republika
IČO: 47 465 972