Rok 2015 ubehol ako voda a prichádzajú najkrajšie sviatky roka. V Piešťanoch preto už v týchto dňoch začína vyrastať Vianočné mestečko inšpirované pôvodnými stredovekými Vianočnými trhmi, ktoré majú v Európe tradíciu už od 15. storočia. Na stretnutie so svojimi najbližšími priateľmi či v kruhu rodiny pri dobrom punči, medovine, alebo pečených špecialitách na ohni sa môžete tešiť už od 25. novembra, kedy mestečko otvorí svoje brány.

FB-plagat-1

Tak ako každoročne, organizátori pripravili pestrý program pre všetky vekové kategórie, ktorý bude trvať viac ako mesiac. Okrem hudobného programu rôznych žánrov sa môžeme tešiť aj na divadelno-hudobné predstavenia, vystúpenia škôl, škôlok z Piešťan a okolia, tradičný slovenský folklór, vianočné koledy či prezentácie šikovných remeselníkov.
Slávnostné otvorenie Vianočných trhov sa bude konať v piatok 27. novembra o 16-tej hodine. Už tradične začne rozsvietením vianočného stromčeka, ktoré oživí vystúpenie žiakov Základnej umeleckej školy z Piešťan a následne bude pokračovať Katarínskou zábavou na Námestí slobody hudobným programom, kde sa o skvelú atmosféru postarajú skupiny Black Diamond a KGB (Karel Gott Band).

Rockeri z prvej menovanej kapely sú známi vďaka skvelým prerábkam známych hitov, ale na koncertoch hrajú aj nemenej dobré skladby z vlastného repertoáru. Karel Gott Band (KGB) zase poteší fanúšikov legendárneho Zlatého slávika.

Program prvej adventnej nedele bude zase klásť dôraz na tradície spojené s prípravami na najkrajšie sviatky v roku.

Informácie o všetkých podujatiach, ktoré sa tento rok v rámci Vianočných trhov uskutočnia, nájdete na facebook.com/vianocnetrhypn.

Pravidelné aktualizácie programu a informácie môžete dostávať aj po prihlásení sa na FB Udalosť Vianočných trhov https://www.facebook.com/events/767214726755772/
prostredníctvom ktorej môžete pozvať aj svojich priateľov.

PR

About PNky.sk

Redakcia:
Martin Palkovič – zodpovedný redaktor
redakcia@pnky.sk

Inzercia:
inzercia@pnky.sk
Cenník inzercie

Vydavateľ:
HPA, s.r.o .
Bodona 768/48
92101 Piešťany
Slovenská republika
IČO: 47 465 972