Študenti Inštitútu fyzioterapie, balneológie a liečebnej rehabilitácie v Piešťanoch pripravili v piatok 7. decembra akciu s názvom Mikulášska masáž pre deti z Detského domova v Piešťanoch.

„Toto podujatie sa nám podarilo usporiadať už druhý rok po sebe a boli sme viac než šťastní, že sme mohli týmto drobcom vyčarovať úsmev na tvári a radosť v očiach. Masáž sa začala o 16-stej hodine kedy jednu skupinu deti čakalo malé občerstvenie a druhú si vzali pod svoje “dlane” naši šikovní fyzioterapeuti,“ približujú priebeh organizátori Kristína Murínová a Adam Šebeňa, ktorým samozrejme pri akcii pomáhali aj ďalší kolegovia z inštitútu.

Na konci deti čakalo malé prekvapenie v podobe Mikulášskeho balíčka. „Pýtate sa čo nás k tomu viedlo? Dať kúsok nášho času tým ktorým nebol od tých najbližších dávaný tak, ako by si zaslúžili. Pre nás to bol naozaj prijemne strávený čas a ako bonus nás dobili ich detskou energiou, ktorej majú naozaj na rozdávanie. A takto by sme sa chceli poďakovať študentom, ktorí boli ochotní venovať svoj čas a prišli pomôcť,“ dodáva K. Murínová.


-red- Foto: -mk-

About PNky.sk

Redakcia:
Martin Palkovič – zodpovedný redaktor
redakcia@pnky.sk

Inzercia:
inzercia@pnky.sk
Cenník inzercie

Vydavateľ:
HPA, s.r.o .
Bodona 768/48
92101 Piešťany
Slovenská republika
IČO: 47 465 972