Garáž a motorové vozidlo na ulici Ľudovíta Štúra vo Veľkých Kostoľanoch zachvátil v nedeľu 3. decembra krátko pred 11.00 hodinou požiar. Po príchode hasičov na miesto udalosti bol oheň nivočil pred garážou stojaci prístrešok, pod ktorým sa nachádzalo osobné motorové vozidlo celé zachvátené plameňom. Požiar sa ďalej šíril cez dvere do garáže a sálavým teplom bolo poškodené ďalšie vozidlo, ktoré sa nachádzalo pred prístreškom. Následkom požiaru vznikla majiteľovi garáže priama materiálna škoda predbežne vyčíslená na 15 000 Eur.

Likvidácia požiaru bola zameraná na utlmenie požiaru a rozoberanie konštrukcie strechy v prednej časti garáže. Na mieste udalosti zasahovali hasiči z Piešťan a členovia DHZO Veľké Kostoľany. Príčina vzniku požiaru je v štádiu zisťovania.

V piatok dňa 1. decembra krátko po 22.30 hodine bol ohlásený požiar osobného motorového vozidla v obci Siladice v okrese Hlohovec. V čase príchodu hasičov na miesto udalosti bolo vozidlo celé v plameňoch odstavené v poli pri poľnej ceste. Likvidácia požiaru prebiehala za súčasného ochladzovania okolia.

Na mieste udalosti zasahovali hasiči z Hlohovca. Pri požiari neboli použité dýchacie prístroje. Pri požiari nebola žiadna osoba zranená. Príčina vzniku požiaru je v štádiu zisťovania. Následkom požiaru vznikla majiteľovi osobného motorového vozidla priama materiálna škoda predbežne vyčíslená na 3 500 Eur.

-red/Zdroj a foto: TS Krajské riaditeľstvo Hasičského a záchranného zboru v Trnave-

About PNky.sk

Redakcia:
Martin Palkovič – zodpovedný redaktor
redakcia@pnky.sk

Inzercia:
inzercia@pnky.sk
Cenník inzercie

Vydavateľ:
HPA, s.r.o .
Bodona 768/48
92101 Piešťany
Slovenská republika
IČO: 47 465 972