Počas víkendu 17. a 18. júna 2017 sa v priestoroch starého rušňového depa Bratislava východ uskutoční 19. ročník celoslovenského zrazu historických železničných vozidiel – Rendez 2017. Ak chcete ísť na podujatie pozrieť, z Piešťan vás naň v sobotu zavezie historický parný vlak 475.196  s odchodom 9 hodín 37 minút.

Mimoriadny historický vlak na Rendez 2017 štartuje z Trenčianskej Teplej o 8:35 h. Na mieste konania podujatia by mal byť o 11:10 h. Vo vlaku sa neplatí cestovné, cestujúci si však budú musieť pri vlaku či vo vlaku kúpiť vstupenku na podujatie.

  príchod odchod
Trenčianska Teplá   8:35
Trenčín 8:42 8:50
Nové Mesto nad Váhom 9:12 9:17
Piešťany 9:32 9:37
Leopoldov 9:52 10:10
Trnava 10:23 10:28
Pezinok 10:48 10:51
Bratislava východ 11:10  

Súprava bude: 475.196 + Bac + ABa + B + WRRm + Bh
Požiarny vlak: 363 ZSSK Slovensko + Ds + Zaes + Rah +T 679.1168

Detailnejšie info o Rendez 2017 nájdete tu http://www.mdc.sk/stranka/rendez-2017/

-red-

About PNky.sk

Redakcia:
Martin Palkovič – zodpovedný redaktor
redakcia@pnky.sk

Inzercia:
inzercia@pnky.sk
Cenník inzercie

Vydavateľ:
HPA, s.r.o .
Bodona 768/48
92101 Piešťany
Slovenská republika
IČO: 47 465 972