Connect with us

Aktuality

V novom seriáli Atletiko Cvernofka sa objavia až dve známe tváre z Piešťan

Published

on

Televízia Markíza priniesla v pondelok 5. septembra na televízne obrazovky nový seriál nesúci názov Atletiko Cvernofka, ktorý prinesie netradičný a zábavný pohľad na futbal. Diváci budú môcť sledovať nielen príbehy malého futbalového mužstva, združujúceho nie práve najšikovnejších a najtalentovanejších futbalistov, ale aj výkony dvoch hercov, ktorí majú blízko k Piešťanom. Prvým z nich je René Štúr, ktorý stvárni jednu z hlavných postáv, Michal Nikodem sa zase predstaví ako komparzista v úlohe jedného z hráčov Cvernofky. 

Advertisement
Hello GPT

„Atletiko Cvernofka je najlepší a zároveň najhorší tím nielen v meste, širokom okolí, ale na celom Slovensku. Hráčov tohto „klubu“ vo futbalových výkonoch brzdí predovšetkým lenivosť, nedostatok ambícií a jediným bodom záujmu hráčov je obedové menu a chutné pivko. Už teraz sa diváci Markízy môžu tešiť na vtipné a komické situácie, humorné situácie futbalového tímu Atletiko Cvernofka, v ktorom väčšine hráčov, ak nie všetkým, chýba talent, disciplína, ale nebojme sa povedať, aj inteligencia,“ približuje seriál na svojich stránkach televízia Markíza.

14199670_1573651922940574_834971030524819689_nIMG_0787_resize

Herca Reného Štúra, ktorý vyrastal v Piešťanoch a absolvoval štúdium na Strednej odbornej škole obchodu a služieb na Mojmírovej ulici, netreba výraznejšie predstavovať. Michala Nikodema zase určite poznáte z pôsobenia v Bradatej divadelnej dvojici a Divadle Dino, či v úlohe moderátora. V seriáli sa objavia po boku Barbory Švidraňovej, Roba Jakaba, Petra Nádasdiho, Braňa Bystrianskeho, Romana Luknára, Moniky Hilmerovej, Sväťa Malachovského a Milana Ondríka.

Advertisement
Hello GPT

-lt/Zdroj: Televízia Markíza/Foto: Televízia Markíza, archív-

Advertisement
Hello GPT
Pokračovať v čítaní
Advertisement Hello GPT

Populárne články