V nedeľu 17. mája popoludní došlo na ceste pri Čertovej peci k dvom nehodám s účasťou motocyklistov. Obe sa stali na identickom mieste pri odbočke na parkovisko pri turistickej atrakcii. Prvá skončila len nie veľkými materiálnymi škodami, pri druhej musel zasahovať aj záchranársky vrtuľník.

Krátko po štrnástej hodine došlo na odbočke k motorestu k prvému stretu auta s motocyklom. Motocyklista idúci v smere od Piešťan pri ňom nabúral zozadu na auta, ktoré brzdilo za autami odbočujúcimi na parkovisko. Pri tejto udalosti došlo podľa svedkov na mieste pravdepodobne len k materiálnym škodám.

Približne o hodinu došlo na rovnakom mieste k ďaleko závažnejšej nehode. Motocyklista idúci v smere od Radošiny pri ňom nabúral do auta idúceho od Piešťan, ktorého vodič mal zrejme v úmysle odbočiť na parkovisko pri motoreste. Motocyklista pri nehode preletel cez auto a skončil za zvodidlami pri ceste. Na mieste zasahovali hasiči, záchranka a napokon prišiel zranenému na pomoc aj záchranársky vrtuľník, ktorým ho zdravotníci transportovali do nemocnice.

Presné okolnosti nehody zverejníme po vyjadrení polície. Buďte na cestách opatrní.

 

-red- Foto: -ms-, -th-

About PNky.sk

Redakcia:
Martin Palkovič – zodpovedný redaktor
redakcia@pnky.sk

Inzercia:
inzercia@pnky.sk
Cenník inzercie

Vydavateľ:
HPA, s.r.o .
Bodona 768/48
92101 Piešťany
Slovenská republika
IČO: 47 465 972