Materské centrum Úsmev symbolicky odmenilo dobrovoľníkov, ktorí pomáhali pri Prechádzke rozprávkovým parkom 2014. Odmenou im bola spomienková šálka s fotografiou z podujatia.

MG_9111w1

Na akcii „Prechádzka rozprávkovým parkom 2014“, ktorá sa konala v júni tohto roku a bola zameraná na podporu spoločného trávenia voľného času rodičov s deťmi, sa so svojou rodinou zúčastnil aj Richard Kopún zo Slovenskej chránenej dielne Piešťany. Nadšenie z podujatia ho motivovalo k osloveniu organizačného tímu Prechádzky rozprávkovým parkom, ktorému ponúkol odmenu pre dobrovoľníkov. Materské centrum (MC) Úsmev tak mohlo vďaka Slovenskej chránenej dielni odmeniť spomienkovou šálkou s fotkou z podujatia vyše 70 dobrovoľníkov, ktorí sa rozhodli svoj čas a energiu venovať dobrej veci a rôznou formou sa zapojili do realizácie akcie. Mnohí dobrovoľníci sa opakovane zúčastňujú Prechádzky rozprávkovým parkom a stáva sa, že sa hlásia aj ďalší ľudia, ktorých podujatie oslovilo a sú ochotní byť dobrovoľníkmi v ďalšom ročníku.

MG_8820w

Ako uviedla Marcela Vrbová z MC Úsmev: „Osobitne by sme chceli vyzdvihnúť všetkých detských a mládežníckych dobrovoľníkov. Sme veľmi radi, že pozitívne reagujú na ponuku k dobrovoľníckej práci a sú veľkým spestrením podujatia. Taktiež sa tešíme aj z celých rodín, ktoré sa zapájajú, čo vnímame ako najlepší vzor a motiváciu pre deti k dobrovoľníctvu.“

(M.Vrbová/red, foto: T. Hudcovič)

REKLAMA

pnky_1-ab-contact-sept

About PNky.sk

Redakcia:
Martin Palkovič – zodpovedný redaktor
redakcia@pnky.sk

Inzercia:
inzercia@pnky.sk
Cenník inzercie

Vydavateľ:
HPA, s.r.o .
Bodona 768/48
92101 Piešťany
Slovenská republika
IČO: 47 465 972