Kvôli poveternostnej situácii hasiči Trnavského kraja vykonali od rána do popoludnia až 14 výjazdov. V siedmich prípadoch poskytli pomoc pri vyslobodzovaní zapadnutých vozidiel a sedemkrát zasahovali pri dopravných nehodách. Najhoršia situácia bola v Trnavskom okrese.

DSC_0057

Informácie uviedol v tlačovej správe Tomáš Bílik z Krajského riaditeľstva hasičského a záchranného zboru v Trnave. Z dopravných nehôd bolo niekoľko hromadných, prvú nehodu štyroch áut  spôsobili  záveje v obci Šterusy okolo desiatej ráno. „V Škode Felícia utrpeli dve ženy ťažké zranenia, účastníkmi nehody boli aj dve deti, ktoré boli prevezené do nemocnice na pozorovanie,“ uviedla krajská hovorkyňa polície Martina Kredatusová. Popoludní bola zasa nahlásená nehoda troch osobných vozidiel a autobusu pri Seredi.  Nehoda vytvorila kolóny, kde došlo k ďalším kolíziám a zrážkam.

DSC_0058

Vodičov, ktorí sa chystajú na večernú jazdu smerom na Nové mesto nad Váhom upozorňujeme, že čiastočne zafúkaná je aj cesta medzi Piešťanmi a Hornou Stredou, jazdite preto veľmi opatrne!

(red, foto: KRHaZZ)

About PNky.sk

Redakcia:
Martin Palkovič – zodpovedný redaktor
redakcia@pnky.sk

Inzercia:
inzercia@pnky.sk
Cenník inzercie

Vydavateľ:
HPA, s.r.o .
Bodona 768/48
92101 Piešťany
Slovenská republika
IČO: 47 465 972