Trnavčania lietajú z Piešťan

Trnavčania lietajú z Piešťan

25. júla 2018 Off Od PNky.sk

Futbalisti Spartaka Trnava majú v júli povinnosti v Lige majstrov. Dnes na poludnie priletia z Varšavy, kde včera vyhrali 2:0 nad domácou Legiou a vytvorili si výbornú východiskovú pozíciu pred odvetným zápasom o postup do tretieho predkola Ligy majstrov, ktorý odohrajú na svojom štadióne v utorok 31. júla. Trnavčania za svojimi zápasmi lietajú tento rok z piešťanského letiska.

Na dobrú pohodu mužstva vplýva aj čo najväčšia jednoduchosť dopravy a krátke časy strávené cestovaním. Futbalisti FC Spartak Trnava cestovali na prvé predkolo do Mostaru letecky z Piešťan. Do Bosny a späť ich odviezlo lietadlo francúzskej spoločnosti Regourd Aviation Embraer 145.

Do Poľska leteli s maďarskou spoločnosťou Budapest Aircraft Service strojom Embraer 120. Ich prílet do Piešťan sa očakáva dnes 25. júla okolo 12:00 h.

Letisko Piešťany na svojej facebookovej stránke zverejnilo zaujímavé časozberné video z prvého odletu, ale aj fotografie. Rovnako tiež komentár, že na letisku veria, že budúci rok bude na skupinové fotky na letisku viac príležitostí pri nových linkách.

-red- Foto: Letisko Piešťany