Polícia vyšetruje dopravnú nehodu, ktorá sa stala dnes 7. januára ráno na ceste prvej triedy medzi Trnavou a Šelpicami. Išlo o reťazovú dopravnú nehodu, na čele ktorej bol kamión.

dsc_0014
„Kamión brzdil, aby sa vyhol autu tvoriacemu prekážku v cestnej premávke. Za ním išiel VW Transporetér, do ktorého zozadu narazil Peugeot Boxer. Náraz odhodil Transportér do návesu kamióna. Pri nehode sa zranil vodič Trnasportéru, ktorý bol prevezený do nemocnice. Polícia na krátky čas uzatvorila cestu a následne v úseku riadila premávku. Dychové skúšky na alkohol boli u všetkých troch vodičov negatívne. 35 ročnému vodičovi Peugeotu z Trnavy polícia na mieste zadržala vodičský preukaz,“ informovala Martina Kredatusová, vedúca oddelenia komunikácie a prevencie KR PZ v Trnave.

Vodič Peugeotu pravdepodobne nedodržal dostatočnú vzdialenosť od auta idúceho pred ním a nestačil včas zareagovať na jeho brzdenie. Celková škoda na vozidlách sa vyšplhala na 7500 €.
Polícia upozorňuje vodičov, aby nepodceňovali stav vozovky a svoju jazdu prispôsobili poveternostným podmienkam. Malo by byť samozrejmosťou pre každého vodiča, je vedeniu vozidla sa treba venovať v plnej miere.

dsc_0005dsc_0001dsc_0002

Text a foto: TS KR PZ Trnava

About PNky.sk

Redakcia:
Martin Palkovič – zodpovedný redaktor
redakcia@pnky.sk

Inzercia:
inzercia@pnky.sk
Cenník inzercie

Vydavateľ:
HPA, s.r.o .
Bodona 768/48
92101 Piešťany
Slovenská republika
IČO: 47 465 972