Slovenskom v utorok 16. mája večer otriasla tragická havária auta Ministerstva vnútra Slovenskej republiky v okrese Poprad, pri ktorej prišla o život mladá úradníčka. Okrem vodiča a vedúceho služobného úradu ministerstva sa v aute nachádzala i fenka Ruby, ktorá patrila práve 23-ročnej Jane a bola adoptovaná z Útulku Piešťany. Pracovníci útulku dostali večer po nehode smutnú správu z veterinárnej ambulancie v Poprade, psíka sa napriek snahe veterinára Pavla Duroňa a Viktorie Paperákovej nepodarilo zachrániť.

Fenka Exina bola nájdená vyhodená v obci Dolný Lopašov a na čas našla útočisko v Útulku Piešťany. Našiel sa však mladý sympatický pár, ktorým učarovala a rozhodli sa ju adoptovať, aby robila spoločnosť ich psíkovi Largovi. Dali jej meno Ruby a v apríli referovali útulku o tom, ako dobre sa jej v novom domove darí

„Nik z nás vtedy netušil,aká tragédia sa odohrá. Odišla nečakane krásna mladá slečna, plná elánu a radosti zo života, ktorá milovala zvieratká. Chceme vyjadriť aj touto cestou hlbokú sústrasť celej rodine z nenahraditeľnej straty,“ informuje na svojich stránkach Útulok Piešťany.

-red-

About PNky.sk

Redakcia:
Martin Palkovič – zodpovedný redaktor
redakcia@pnky.sk

Inzercia:
inzercia@pnky.sk
Cenník inzercie

Vydavateľ:
HPA, s.r.o .
Bodona 768/48
92101 Piešťany
Slovenská republika
IČO: 47 465 972