Pár hodín pred začiatkom volebného moratória sa v Trnave stretnú riaditelia stredných škôl a ďalších inštitúcií v zriaďovateľskej pôsobnosti župy s jedným z kandidátov na prezidenta. Stretnutie sa má uskutočniť v Dome kultúry, začína o 15.00 h.

[singlepic id=722 w=320 h=240 float=right]O pozvánke nás informovala pedagogička, ktorá nechcela byť menovaná. Po školách tiež koluje e-mail, v ktorom má predseda Trnavského samosprávneho kraja Tibor Mikuš vyjadrovať súčasnému premiérovi podporu pred druhým kolom prezidentských volieb.

„Pán Robert Fico je u nás naozaj doma a vyznáva hodnoty, ktoré s ním radi zdieľame. Vážil by som si, keby ste sa zúčastnili volieb prezidenta, aby sme potvrdili pocit spolupatričnosti k človeku, za ktorého hovoria výsledky a činy, nie prázdne slová,“ píše sa v e-maile, ktorého autenticitu úrad Trnavského samosprávneho kraja nepotvrdil.

Ivan Krajčovič z kancelárie predsedu TTSK poslal iba nasledujúce stanovisko: „Pán predseda Tibor Mikuš oslovil v súvislosti s prítomnosťou pána predsedu vlády Róberta Fica v Trnave mnoho mienkotvorných osobností, aby mali v prípade záujmu možnosť zúčastniť sa takéhoto stretnutia.“

Podľa dnešného programu premiéra zverejneného na webe úradu vlády, sa mal Robert Fico popoludní stretnúť s vedením a zamestnancami pečivárne IDC holding v Seredi. O jeho ceste do Trnavy úrad vlády neinformoval.

Text: Martin Palkovič

About

Redakcia:
Martin Palkovič – zodpovedný redaktor
redakcia@pnky.sk

Inzercia:
inzercia@pnky.sk
Cenník inzercie

Vydavateľ:
HPA, s.r.o .
Bodona 768/48
92101 Piešťany
Slovenská republika
IČO: 47 465 972