Aktuality

Tesco bus končí, spojenie s outletom vo Voderadoch zatiaľ nebude

By 12. októbra 2013No Comments

Piešťanci budú môcť od 1. novembra využívať výhradne služby mestskej hromadnej dopravy. Spoločnosť Tesco ruší svoju bezplatnú linku. Avizovaný spoj do One Fasion Outlet vo Voderadoch zatiaľ nebude.

[singlepic id=18664 w=520 h=340 float=center]

REKLAMA

rekl-komenskeho

 

Zrušenie tescobusu potvrdil manažér vonkajších vzťahov Peter Sklenář: „Na základe celoslovenského prehodnocovania využívania autobusových liniek sme prijali rozhodnutie o zrušení štyroch liniek, z toho jednej v Piešťanoch.“

Spoločnosť podľa jeho slov neuvažuje o spoplatnení tejto služby. Dôvodom je prieskum, ktorý preukázal, že k ich piešťanskému hybermarketu premávajú autobusy MHD. „Prevádzkujeme v rôznom režime autobusovú dopravu vo viacerých mestách (napr. Levice, Trenčín, Žilina, Martin, Púchov, Poprad, Zvolen atď.), a sú aj platené. V Piešťanoch nám z prieskumu vyšlo, že platené linky už k hypermarketu premávajú, a preto spoplatnenie nie je v pláne. Linka bude premávať do konca októbra. Ďakujeme cestujúcim zákazníkom za dôveru a pochopenie.“

Na zastávku blízko bývalého odborného učilišťa, neďaleko Tesca chodia linky 3, 4, 8, 11, 13 a 14. Premávajú smerom na polikliniku, do Kocuríc, na Kúpeľný ostrov a na sídlisko Adam Trajan.

V súvislosti s októbrovým otvorením outletového centra vo Voderadoch informoval v utorok portál sme.sk, že investor plánuje poskytnúť návštevníkom Piešťan spojenie s One Fasion Outlet. Mediálny zástupca spoločnosti Stanislav Pavlík túto informáciu nepotvrdil, s tým že pravidelná autobusová linka bude premávať iba z Trnavy.

Text  a ilustr. foto: Martin Palkovič

REKLAMA

ijav-ucto

About

Redakcia:
Martin Palkovič – zodpovedný redaktor
redakcia@pnky.sk

Inzercia:
inzercia@pnky.sk
Cenník inzercie

Vydavateľ:
HPA, s.r.o .
Bodona 768/48
92101 Piešťany
Slovenská republika
IČO: 47 465 972