Aktuality

Tento víkend lákalo mladých do Piešťan Bee Free

By 29. júla 201230 júla, 2012No Comments

Päť pódií – Trance Progressive, House, Techno, D´N´B breaks, Techhouse.sk, viac ako 150 DJ-ov a vstup zdarma prilákali v piatok a v sobotu (27. – 28. 7.) na piešťanské letisko tisícky mladých ľudí. Festival tanečnej hudby Bee Free si väčšina účastníkov užívala, menej spokojní už boli obyvatelia Piešťan, ktorým sa zdal hluk väčší ako pri iných tohtoročných podujatiach.
Na podujatí sa objavili aj muzikanti, ktorých si skôr spájame s iným typom hudby. DJ Toky si pozval basgitaristu Oskara Rózsu a bubeník Martin Valihora si zahral so známym partymakerom BIDLOm aka Aqua na House stagei. „Vo svojom klube často hrávam spolu s DJmi, ktorí hrajú hip-hop či funky, avšak s houseovým DJom budem mať na Bee Free premiéru. Beriem to proste ako experiment, ale keďže beat a groove boli pre mňa vždy niečo, čo k sebe proste pasuje, tak sa výsledku určite nebojím,“ vravel pred festivalom Martin Valihora. Návštevníci si užili tiež vystúpenia Švéda Marcusa Schossowa, Brita Genixa či DJ-ov z rádia Europa 2. V noci zo soboty na nedeľu festival predčasne ukončila silná búrka.

[youtube width=“522″ height=“320″]http://www.youtube.com/watch?v=GS8nomd2oT0[/youtube] [youtube width=“522″ height=“320″]http://www.youtube.com/watch?v=Jz58zsz0Upk[/youtube]

[youtube width=“522″ height=“320″]http://www.youtube.com/watch?v=dVOqycwLyLA[/youtube]

Autor: db

REKLAMA

Camping Pullman - neseďte doma, príďte k nám

About PNky.sk

Redakcia:
Martin Palkovič – zodpovedný redaktor
redakcia@pnky.sk

Inzercia:
inzercia@pnky.sk
Cenník inzercie

Vydavateľ:
HPA, s.r.o .
Bodona 768/48
92101 Piešťany
Slovenská republika
IČO: 47 465 972