Priestor pred obchodným domom Prior zažil v piatok 26. mája podujatie s názvom Super MDD, ktoré navštívili stovky detí a ich rodičov. Organizátori z občianskeho združenia Myška a obchodného domu Prior boli s podujatím spokojní, nakoľko charitatívne ciele, ktorými boli pomoc rodine bez domova a nákup chodítka pre malú Leu sa im podarilo naplniť.

„Chcel by som sa poďakovať všetkým, ktorí nám dôverovali a išli s nami do tejto akcie, boli to zástupcovia OD Prior Piešťany, Mesto Piešťany a spoločnosti Ekom, Semikron, Gyron, Wiki, All4Life, FaxCOPY, holičstvo On edge men a prevádzky Déjà vu, Pivnica Habanero i Pizza Dart. Myslím, že sa nám podarilo zostaviť zaujímavý program, prišli náš podporiť partneri z Hopsalaland a Naši hasiči s atrakciami, ktoré prilákali naozaj množstvo ľudí. Pripravili sme aj zaujímavú výzvu, ktorou bola veštica a musím povedať, že od desiatej má čo robiť, čiže ľudí zaujímalo aká bude ich budúcnosť. Túto akciu sme rozbehli s cieľom nájsť bývanie pre rodinu, ktorá sa ocitla v ťažkej situácii a bez domova a tiež sme chceli zabezpečiť chodítko pre Leu. Môžem povedať, že tieto ciele sme naplnili vďaka podpore partnerov ešte pred samotnou akciou,“ povedal Ivan Samko, zástupca OZ Myška a spoločnosti Samkos, ktorá koordinovala celú akciu.

Deti si mohli užiť najrôznejšie atrakcie, medzi ktorými nechýbal Water ball, veľký nafukovací Zorb a muži si zase zmerali sily v zorbingovom futbale. Záujem bol i o šesťmetrovú šmýkačku s motívom požiarnej striekačky, holičské a kadernícke služby, tvorivé dielne a služby veštice. Podujatie spestrila speváčka Simsalala, ktorá pokrstila lentilkami svoje nové CD Pesničky pre šikovné detičky. V programe následne vystúpili i folklórne súbory Máj a Žito.

„Podujatie hodnotíme na jednotku a už sa tešíme na ďalšie, ktoré budeme pripravovať do budúcnosti. Dúfame, že táto akcia presvedčila všetkých našich partnerov o tom, že občianske združenie Myška dokáže zorganizovať takéto veľké akcie. Podarilo sa nám to napriek tomu, že za sebou nemáme dlhoročné skúsenosti a veci sa postupne učíme. Chcel by som sa ešte veľmi poďakovať pani Anne Zálešákovej, riaditeľke Strednej odbornej školy obchodu a služieb na Mojmírovej ulici, ktorá nám veľmi pomohla prostredníctvom dobrovoľníkov – žiakov prvého ročníka a teší ma, že mladí ľudia, ktorí majú 15-16 rokov sa pridali k nám, pričom mohli robiť v piatok niečo úplne iné,“ dodal Ivan Samko.

[ngg_images source=“galleries“ container_ids=“3571″ display_type=“photocrati-nextgen_basic_thumbnails“ override_thumbnail_settings=“0″ thumbnail_width=“180″ thumbnail_height=“120″ thumbnail_crop=“1″ images_per_page=“0″ number_of_columns=“0″ ajax_pagination=“0″ show_all_in_lightbox=“0″ use_imagebrowser_effect=“0″ show_slideshow_link=“0″ slideshow_link_text=“[Show as slideshow]“ order_by=“pid“ order_direction=“ASC“ returns=“included“ maximum_entity_count=“1500″] -lt/Zdroj: OZ Myška/Foto: lt-

About PNky.sk

Redakcia:
Martin Palkovič – zodpovedný redaktor
redakcia@pnky.sk

Inzercia:
inzercia@pnky.sk
Cenník inzercie

Vydavateľ:
HPA, s.r.o .
Bodona 768/48
92101 Piešťany
Slovenská republika
IČO: 47 465 972