Služby mesta Piešťany pripravujú v posledných dňoch Piešťany na Vianoce aj inštaláciou výzdoby. Centrum mesta ozdobili ešte minulý týždeň a v pondelok chceli umiestniť vianočný strom na sídlisku Adam Trajan. Neznámy páchateľ však statný smrek zničil ešte na vlečke. Odrezal z neho dvojmetrový vršiak, ktorý si zrejme zobral na skrášlenie svojho príbytku.

„Neveríte, že v „meste snov“ je všetko možné? Ale je! Včera SMP boli vziať krásny strieborný smrečok, ktorý mal byť pôvodne osadený na sídlisko A. Trajan. Žiaĺ počas obedňajšej prestávky vysoko „uvedomelý občan“ nemal problém vyskočiť na traktorovú vlečku a asi 2 m vršiak odrezať a vziať si domov. Sme radi, že okrem výzdoby v meste sme prispeli aj k výzdobe niekomu doma. Verím, že pri rozbaľovaní darčekov na Štedrý deň sa pochváli deťom, aký je vysoko inteligentný a dá im radu do života ako sa dá krásne kradnúť,“ vyjadril sa v utorok na sociálnej sieti Peter Tekula, vedúci strediska verejnej zelene Služieb mesta Piešťany.

Napriek nepríjemnej udalosti Trajančania o skrášlenie vstupu na sídlisko neprídu. Už včera pracovníci Služieb mesta Piešťany zabezpečili nový strom, ktorý osadili na jeho tradičné miesto.

-th- Foto: Peter Tekula

About PNky.sk

Redakcia:
Martin Palkovič – zodpovedný redaktor
redakcia@pnky.sk

Inzercia:
inzercia@pnky.sk
Cenník inzercie

Vydavateľ:
HPA, s.r.o .
Bodona 768/48
92101 Piešťany
Slovenská republika
IČO: 47 465 972