Primátor Miloš Tamajka naplánoval po stretnutí s neziskovými organizáciami na štvrtok 10. decembra aj stretnutie s podnikateľmi. Stretnutia s tretím sektorom sa primátor nezúčastnil a po hodinke odišiel aj jeho zástupca, podobným fiaskom skončilo, tento raz v opačnom garde, aj stretnutie s podnikateľmi. O 14:30 h keď malo začať, sedeli v sále asi traja ľudia.

w2015-12-10 143105

Postupne prišli asi piati podnikatelia a prítomní boli tiež piati poslanci zastupiteľstva. Po dvadsiatich minútach čakania prišiel na schody sály primátor a oznámil, že stretnutie ruší pre malú účasť a zvolá ho opäť po sviatkoch.

Prítomní hostia sa tak nedozvedeli informácie, ako si vedenie mesta predstavuje spoluprácu podnikateľov s mestským úradom, aké sú priority mesta pri podpore podnikateľov v najbližšom období, či ako si predstavuje vedenie mesta participáciu podnikateľov pri príprave strategických riešení. Rovnako nazmar vyšla cesta zástupcov Slovenského záručného rozvojového fondu, ktorí mali na stretnutí vystúpiť. Radosť z neuskutočneného stretnutia tak mohli mať aspoň v „azyláku“, kde skončilo neskonzumované občerstvenie.

-th-

About PNky.sk

Redakcia:
Martin Palkovič – zodpovedný redaktor
redakcia@pnky.sk

Inzercia:
inzercia@pnky.sk
Cenník inzercie

Vydavateľ:
HPA, s.r.o .
Bodona 768/48
92101 Piešťany
Slovenská republika
IČO: 47 465 972