Chcete si podebatovať s poslancami alebo s primátorom? Členovia mestského zastupiteľstva sú pre občanov k dispozícii už dnes popoludní v nových priestoroch – v zasadačke na druhom poschodí Mestskej knižnice mesta Piešťany na Školskej ulici. Primátor Miloš Tamajka sa s občanmi stretne už tento piatok 6. mája v klientskom centre úradu.

knižnica 2_resize

 

 

Poslanci z klubu Spoločne pre Piešťany budú v poslaneckej kancelárii občanom k dispozícii každú prvú stredu v mesiaci, teda už dnes 4. mája – 15,00 – 16,00 otvoria poslaneckú kanceláriu po novom v knižnici Denis Kristek a Jozef Malík. Ďalší termín je 1. júna. Občania sa môžu na poslancov obrátiť aj prostredníctvom telefonických kontaktov uvedených na stránke Mesta Piešťany – www.piestany.sk/zasadnutia/mestske-zastupitelstvo/poslanci-msz/. Emailové adresy na jednotlivých poslancov sú: meno.priezvisko@piestany.sk.

zastupiteľstvo MSZ 7. apríla (15)

Primátor Piešťan Miloš Tamajka pozýva všetkých občanov na stretnutie, ktoré sa uskutoční v piatok 6. mája 2016 v čase od 10,00 do 13,00 hod. v priestoroch Klientskeho centra na Mestskom úrade v Piešťanoch. Stretnutia primátora s občanmi sú naplánované predbežne každý prvý piatok v mesiaci, v prípade zmeny bude mesto informovať na svojej web stránke. Primátora môžete kontaktovať aj prostredníctvom e-mailu – primator@piestany.sk.

Zdroj: www.piestany.sk, ilustr. foto: archív

 

About PNky.sk

Redakcia:
Martin Palkovič – zodpovedný redaktor
redakcia@pnky.sk

Inzercia:
inzercia@pnky.sk
Cenník inzercie

Vydavateľ:
HPA, s.r.o .
Bodona 768/48
92101 Piešťany
Slovenská republika
IČO: 47 465 972