Množstvo kukláčov i policajtov v civile, policajné autá, vypáskovaný priestor, televízia a prizerajúci sa ľudia. Tak to vyzeralo v piatok 19. decembra dopoludnia pred piešťanským zariadením sociálnych služieb Domum, keď ožili spomienky na krvavú drámu zo začiatku septembra.

_MG_9531

V rámci rekonštrukcie činu sa na miesto vrátil obvinený 24 ročný muž. Ten v nedeľu 7. septembra na Škode Forman Pickup nabral iba 15-ročné dievča a pritlačil ho o bránu zariadenia. Dievča musel odviezť do nemocnice v Bratislave vrtuľník. Lekári sa jej rozdrvenú nohu pokúsili zachrániť, avšak napokon jej ju museli amputovať. Muž potom, čo dievča zrazil vybral z auta vidly a poranil nimi aj matku dievčaťa, ktorá sa snažila brániť svoju dcéru. Mladík následne nasadol do auta a dal sa na útek. S poškodeným vozidlom sa dostal popri Váhu k Barlolámačovi, kde auto nechal a utiekol. Policajti ho však o niečo neskôr vypátrali a zaistili.

Podľa vyšetrovateľov je čin zatiaľ kvalifikovaný ako ťažké ublíženie na zdraví, ale je možné, že podľa záverov vyšetrovania bude prekvalifikovaný. Matka poškodenej počas rekonštrukcie opakovane kričala, že muž bol pripravený na to čo robí a konal s úmyslom jej dcéru zavraždiť.

_MG_9494

REKLAMA

Slniecko

_MG_9498 _MG_9510 _MG_9522 _MG_9543

Text  a foto: ht

Čítajte tiež:

Krvavá dráma v azyláku

Muža, ktorý brutálne útočil na Bodone, už chytili

 

About PNky.sk

Redakcia:
Martin Palkovič – zodpovedný redaktor
redakcia@pnky.sk

Inzercia:
inzercia@pnky.sk
Cenník inzercie

Vydavateľ:
HPA, s.r.o .
Bodona 768/48
92101 Piešťany
Slovenská republika
IČO: 47 465 972