Priestor okolo vianočného stromčeka na Winterovej ulici sa dnes okolo štvrtej popoludní zaplnil prevažne rodinami s deťmi a jeho slávnostné rozsvietenie spravilo prítomným veľkú radosť. O pestrý program sa postarali talentovaní žiaci Základnej umeleckej školy v Piešťanoch a okrem spevu videli diváci aj hru na hudobné nástroje a tanec. V centre sa dokonca s predstihom objavil aj Mikuláš, s anjelom a čertom. Tú pravú vianočnú atmosféru priniesli ľuďom na pešej zóne viacerí vystupujúci a pieseň Tichá noc v podaní Martina Podhorského a speváčok Lucie Oravcovej, Kristíny Anyaliovej a Faustíny Nguyenovej sa niesla aj ďaleko do okolia. Momentálne prebieha koncert skupiny Black Diamond, večer je pripravená Katarínska zábava, počas ktorej vystúpi KGB teda Karel Gott Band.

IMG_3509_resize

 

„Dobrý veče,r Piešťanci. O chvíľu sa rozsvieti vianočný stromček, to znamená, že prichádzajú jedny z najkrajších sviatkov roka, Vianoce. Dnes tak isto pár metrov od nás začínajú vianočné trhy spojené s kultúrnym programom a všetkých vás srdečne pozývam. Dúfam, že toto predvianočné obdobie bude pokojnejšie ako ste mali zvyšok roka a prajem vám naozaj krásnu a pokojnú predvianočnú atmosféru a všetko dobré,“ povedal primátor Miloš Tamajka, ktorý mal na starosti rozsvietenie stromčeka.

IMG_3369_resize

V programe vystúpil tanečný súbor Bella pod vedením Dagmar Kuběnovej, Natália Kučerová a Henrieta Králiková z triedy Kamila Vavrinca, tanečníci Austedis, ktorých učí Miriam Šupenová, speváčky Lucia Oravcová, Kristína Anyaliová a Faustína Nguyenová z triedy Janky Hokiny, Martin Podhorský z triedy Mariana Vala a Plejády pod vedením Moniky Ondrášikovej.

-lt-

About PNky.sk

Redakcia:
Martin Palkovič – zodpovedný redaktor
redakcia@pnky.sk

Inzercia:
inzercia@pnky.sk
Cenník inzercie

Vydavateľ:
HPA, s.r.o .
Bodona 768/48
92101 Piešťany
Slovenská republika
IČO: 47 465 972