Poslanci mestského zastupiteľstva na rokovaní 19. marca dvadsiatimi hlasmi z dvadsaťjeden schválili vymenovanie Miroslava Prochásku za riaditeľa Služieb mesta Piešťany. Pokračovať v konaní mal primátor Miloš Tamajka, ktorého úlohou bolo dotiahnuť pracovnoprávne záležitosti. Zvolený riaditeľ však ani takmer po mesiaci nezačal vykonávať svoju funkciu. Pýtali sme sa predstaviteľov radnice v čom je problém, žiaľ odpoveď sme nedostali. 

sluzby mesta

REKLAMA

kia-042015-500

Otázku, prečo ešte nie je vo funkcii, sme položili aj Miroslavovi Procháskovi. Odpovedal stručne: „Zatiaľ som sa nemohol ujať funkcie, nakoľko ešte nedošlo k dohode o pracovno-právnych podmienkach a tým pádom ani k uzatvoreniu mojej pracovnej zmluvy.“

Spolu s vymenovaním M. Prochásku bola na návrh primátora odvolaná dočasná riaditeľka Anna Klimeková, ktorá v organizácii pôsobí zároveň ako ekonómka. Riadením bola poverená iba do vymenovania nového riaditeľa.   Momentálne sú teda Služby opäť v rovnakej situácii, ako v decembri keď boli bez riaditeľa a situácia sa musela riešiť zvolaním zastupiteľstva tesne pred vianočnými sviatkami.

-th-

Čítajte tiež:

Služby mesta majú nového riaditeľa
O post riaditeľa Služieb mesta Piešťany je veľký záujem
Hľadá sa riaditeľ pre Služby mesta
Služby povedie ich ekonómka, poslanci chcú zrušiť predaj akcií kúpeľov a pozrieť si aj projekty v „šuplíku“
Desiate zastupiteľstvo zvolali ešte pred sviatkami
Služby mesta Piešťany bez riaditeľa, od pondelka ich má opäť viesť Ernest Jančina

About PNky.sk

Redakcia:
Martin Palkovič – zodpovedný redaktor
redakcia@pnky.sk

Inzercia:
inzercia@pnky.sk
Cenník inzercie

Vydavateľ:
HPA, s.r.o .
Bodona 768/48
92101 Piešťany
Slovenská republika
IČO: 47 465 972