Aktuality

Skauti súťažia o zateplenie. Pomôže vaše „páči sa mi“

By 5. apríla 2012No Comments

Napomôcť dobrej veci môže každý majiteľ konta na sociálnej sieti Facebook. Jednoduchým kliknutím na tlačítko „páči sa mi“ na tejto adrese, môže vyhrať piešťanským skautom zateplenie ich domu zdarma.

[singlepic id=5946 w=320 h=240 float=left]Zapojili sa totiž do súťaže firmy Knauf insulation, ktorá prebieha na webe televízie JOJ. Vyhrajú ak nazbierajú najviac facebookových „páči sa mi“.

Skauti kúpili chátrajúci dom na Meštianskej ulici od radnice v októbri 2010. Odvtedy sa im podarilo svojpomocne opraviť a plne zariadiť dve miestnosti. „Máme v nich nové linoleá, sú vymaľované. Prebiehajú v nich už aj stretnutia všetkých detí,“ informovala skautka Jana Šmýkalová. Okrem toho stihli zapojiť vodu a elektrinu a sfunkčniť jednu toaletu. Začali s oparvami strechy a vymaľovali ďalšiu miestnosť, do ktorej teraz zháňajú linoleum.

„Najviac potrebujeme nejaké to zateplenie, ktoré chceme vyhrať, lebo v tom dome sa dlhé roky nekúrilo, je tam zima, prefukujú okná. Aj tie sa snažíme zohnať plastové. Okrem toho by strecha potrebovala tiež ďalšie opravy,“ uzavrela Jana Šmýkalová.

Pomôcť skautom môže každý jednoduchým kliknutím na tejto adrese. Privítajú tiež 2 % z daní.

Pozrite si fotoreportáž z prvých opráv skautského domu:

[nggallery id=224]

(hp)

About

Redakcia:
Martin Palkovič – zodpovedný redaktor
redakcia@pnky.sk

Inzercia:
inzercia@pnky.sk
Cenník inzercie

Vydavateľ:
HPA, s.r.o .
Bodona 768/48
92101 Piešťany
Slovenská republika
IČO: 47 465 972