Aktuality

Šéfkou rezortu Piešťany bude Katarína Hallová

By 4. júla 2012No Comments

Predstavenstvo oblastnej organizácie cestovného ruchu vybralo z dvoch uchádzačiek, ktoré sa dostali do druhého kola opakovane vypísaného výberového konania. Zaujali ich jej skúsenosti s organizovaním, jazykové znalosti aj tiež predstavy, ako by mala organizácia cestovného ruchu vyzerať.

[singlepic id=26790 w=320 h=240 float=right]„Pri pohovoroch sme mali možnosť oboznámiť sa s ich pohľadom na Rezort Piešťany. Vybrali sme slečnu Katarínu Hallovú,“ oznámil primátor Remo Cicutto. Podľa jeho slov mali obe kandidátky skúsenosti s písaním projektov. „Obe boli jazykovo veľmi zdatné. Plusom pre slečnu Hallovú bolo, že pôsobí dlhodobo v prostredí organizovania rôznych podujatí na území nášho mesta.“

 „Jej prezentácia bola najlepšia akú sme videli,“ doplnil jeho slová Klaus Pilz.

REKLAMA

Camping Pullman - neseďte doma, príďte k nám

S výberom je spokojná aj riaditeľka hotela Sandor Pavillon Daniela Miháliková. Podľa nej panovala medzi zakladajúcimi členmi organizácie v tejto otázke zhoda.

Na novú šéfku Rezortu Piešťany čaká po podpísaní pracovnej zmluvy niekoľko úloh. Musí rozbehnúť kanceláriu, nadviazať osobné kontakty so všetkými členmi združenia cestového ruchu a taktiež pripraviť projekty na čerpanie dotácie, ktorú Rezort Piešťany dostal od ministerstva dopravy.

Zakladajúcimi členmi oblastnej organizácie cestovného ruchu sú Mesto Piešťany, Slovenské liečebné kúpele Piešťany, obce Banka, Moravany nad Váhom a hotely Park, Máj a Sandor Pavillon. Cieľom je zvýšiť návštevnosť, zlepšiť obraz regiónu ako turistickej destinácie a presadiť ju na medzinárodnom trhu cestovného ruchu.

Text: M. Palkovič

About

Redakcia:
Martin Palkovič – zodpovedný redaktor
redakcia@pnky.sk

Inzercia:
inzercia@pnky.sk
Cenník inzercie

Vydavateľ:
HPA, s.r.o .
Bodona 768/48
92101 Piešťany
Slovenská republika
IČO: 47 465 972