Aktuality

Rezort už hľadá nového riaditeľa

By 17. júla 2013No Comments

Nástupca Kataríny Hallovej by mal začať šéfovať oblastnej organizácii cestovného ruchu v septembri. Uchádzači môžu posielať prihlášky do 2. augusta.

[singlepic id=26790 w=320 h=240 float=right]Požiadavky na kandidátov zostali rovnaké ako pri poslednom výberovom konaní – vysokoškolské vzdelanie, samostatnosť, zodpovednosť, flexibilita, kreativita, znalosť marketingových nástrojov a anglického jazyka. Ďalší jazyk je výhodou. Zakladajúci členovia oblastnej organizácie najprv požadovali 10-ročnú prax v oblasti cestovného ruchu a na manažérskej pozícii. Neskôr túto podmienku znížili na polovicu, po novom sú to iba tri roky.

Uchádzači majú poslať aj rukou písaný životopis, motivačný list, prehľad praxe a predovšetkým vlastnú koncepciu činnosti oblastnej organizácie cestovného ruchu. Funkcia výkonného riaditeľa má byť obsadená na plný úväzok, so skúšobnou dobou šesť mesiacov a s nástupom v septembri.

Meno súčasnej riaditeľky bolo známe až po troch výberových konaniach. Trvalo to takmer štvrť roka. Katarína Hallová nastúpila do funkcie v lete 2012 a po roku oznámila, že odchádza. Dôvody tohto rozhodnutia nekonkretizovala.

Text: Martin Palkovič

About PNky.sk

Redakcia:
Martin Palkovič – zodpovedný redaktor
redakcia@pnky.sk

Inzercia:
inzercia@pnky.sk
Cenník inzercie

Vydavateľ:
HPA, s.r.o .
Bodona 768/48
92101 Piešťany
Slovenská republika
IČO: 47 465 972